Młodzież z radością witała koleżanki i kolegów oraz swoich wychowawców

4 września na uroczystym apelu społeczność naszej szkoły powitała nowy rok szkolny 2017/2018. Reforma oświaty spowodowała, że ten rok przywitaliśmy w wyjątkowo licznym gronie zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

 

 

Uroczystość, zgodnie z naszą tradycją, rozpoczęła się od wniesienia pocztu flagowego, odśpiewania hymnu i uroczystego zameldowania przez przewodniczącą samorządu szkolnego gotowości uczniów do pracy w nowym roku szkolnym.

Następnie zabrał głos dyrektor szkoły Bogdan Chomyn, który powitał zgromadzoną młodzież, rodziców i nauczycieli. Szczególnie serdecznie powitał pierwszoklasistów i wyjątkowo liczną grupę przedszkolaków. Dyrektor przedstawił nowo zatrudnionych nauczycieli oraz krótko przypomniał dokonania i osiągnięcia szkoły w ubiegłym roku. Podziękował także sponsorom, dzięki którym szkoła w tym roku wzbogaci się o nowe pomoce multimedialne i dodatkowe wyposażenie sali komputerowej. Na koniec dyrektor szkoły złożył życzenia samych sukcesów w nowym roku szkolnym wszystkim uczniom, a nauczycielom satysfakcji z pracy.

Uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem naszego szkolnego hymnu pt.: ,,Gospodarze”

Dalsza część uroczystości przebiegała już w klasach, gdzie młodzież z radością witała koleżanki                       i kolegów oraz swoich wychowawców.

Dorota Derkowska

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Młodzież z radością witała koleżanki i kolegów oraz swoich wychowawców

 1. obserwator

  dzieci więcej niż w SP5 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. obserwator

  pod tym artykułem jest artykuł na temat „pomocy w dożywianiu dzieci” – pytam się jaka pomoc ?!?! przecież nasz rząd z panią premier na czele ogłosił że biedy już w POLSCE niema. Wszystkie biedne dzieci otrzymują 500+. Proponuję aby ośrodek pomocy społecznej sprawdził w szkołach ilu rodziców dostających 500+ wykupują swoim dzieciom obiady za całe 4zł.(cztery).

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Danka

   Zamiast pisać wyimaginowane bzdury i plotkować proszę sobie doczytać jak jest w rzeczywistości. https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/500-biedni-polacy-zwolnienia-ubostwo,174,0,2216878.html

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...