Dołącz do najlepszych – nabór do Akademii Piłkarskiej

Miejski Klub Sportowy „Rominta” Gołdap ogłasza nabór dzieci z roczników: 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 do, rozpoczynającej działalność, Akademii Piłkarskiej. Zapraszamy wszystkie dzieci pragnące trenować piłkę nożną z Gołdapi i okolicznych miejscowości. W przypadku zgłoszenia się odpowiedniej liczby dzieci istnieje możliwość organizacji zajęć w poszczególnych miejscowościach.

 

 

Zapewniamy:

 1. Opiekę trenerską trenera z uprawnieniami trenera UEFA A , UEFA B, UEFA C.
 2. Treningi 2-3 razy w tygodniu w zależności od poziomu sportowego poszczególnych grup treningowych.
 3. Liczebność grup treningowych do 25 zawodników.
 4. Kontynuowanie treningów w starszych grupach MKS Rominta Gołdap.
 5. Realizowanie procesu treningowego metodą Coervera.
 6. Spotkanie organizacyjne oraz trening pokazowy już istniejącej grupy odbędzie się 5 września 2017 o 16.30. na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej SP 1.

Jednocześnie Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Rominta informuje, iż poczynając od 01.09.2017. wszystkie koszty związane z przerejestrowywaniem zawodników będących członkami innych akademii i stowarzyszeń nie będą pokrywane przez Klubu MKS Rominta Gołdap.

Zarząd MKS „Rominta” Gołdap

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Dołącz do najlepszych – nabór do Akademii Piłkarskiej

 1. obatel

  kto prowadzi zajęcia ?
  czy zajęcia są płatne ?

 2. sako

  wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy bo niby z jakiej racji Rominta ma płacić dla akademii 2012 za wyszkolenie 10 letniego dziecka.