Ze Starostwa: Starosta pogratulował osiągnięć w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu

W piątek, 14 lipca starosta gołdapski Andrzej Ciołek osobiście pogratulował gołdapianom, którzy podczas V Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu osiągnęli wspaniałe wyniki.

 

Turniej odbył się w połowie czerwca w Nisku. Wzięło w nim udział 133 zawodników reprezentujących różne formacje oraz służby. Gołdapianie pokazali klasę. Trzech z nich: st. szer. Damian Szafran i st. kpr. Krystian Matyszczyk reprezentujący 15. Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy oraz Adam Chrzanowski reprezentujący Komendę Stołeczną Policji w Warszawie wywalczyło tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych. Z kolei st. kpr. Sebastian Wiszniewski, również gołdapianin, reprezentujący 11. Mazurski Pułk Artylerii w Węgorzewie zajął zaszczytne 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wyników i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi


Sport

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Ze Starostwa: Starosta pogratulował osiągnięć w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu

 1. xta

  No tak, nie ma się własnych sukcesów to trzeba grzać się w blasku innych.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. dudi

   dokladnie,nazwisko SZAFRAN ktore wielu Gołdapian szanuje, drugi (wykasowano przez redakcję) niweczy dorobek pierwszego.. pozdrawiam Damiana i Tatę. Andrzej

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Stasiek

    Ty patrz swojego, tam to sie dzieje, lub dzialo!!!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
 2. Marek

  „Bizancjum” w starostwie się rozrasta.
  Radni powiatowi zróbcie coś z tym. Mam nadzieję że jeszcze zostało w Was trochę przyzwoitości i zmienicie tego pana na kogoś kto zacznie pracować dla powiatu i jego mieszkańców. Apeluje do tych którzy w ostatnim głosowaniu byli ZA pozostawieniem „starosty” na stanowisku.
  Marek – ale nie ten „MM”

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Anonim

  A w UM Bizancjum tez sie rozrasta,zwlaszcza 3+1.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Adolf

  A ja mam pytanie natury technicznej, czy ta bardzo wnikliwa redakcja i twórca tej redakcji mogą zweryfikować, ileż to projektów w ów powiecie skoordynował pan Marek Miros, ówczesny sekretarz ów placówki? Czy redakcja znając jej dociekliwość dojdzie do takowych informacji? Tak samo jak dojdzie do informacji na temat poprzedników mieszkańca piastującego te intratne stanowisko? I czy naprawdę jest tak jak pisano „bez żadnych ku temu kwalifikacji? (…)to ludzie, którzy nie muszą niczego udowadniać”?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Małgorzata

   Termomodernizacje szpitala? Podobno kolejne ustalenia projektów miały zapasc po rokowaniacz do poznych godzin w Zytkiejmach. Jednak anonimowa postać pożyczyła w tym czasie samochód służbowy i uczestnicy debaty byli zbyt rozkojarzeni i przejeci srodkiem trwalym suwerena i żadne wiążące ustalenia nie nastąpiły.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 5. Adolf

  W starostwie nie ma Bizancjum. Tam jest koordynator.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...