Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Boćwince

Czwartkowy poranek przywitał nas kiepską pogodą. Było pochmurno, wietrznie, padał deszcz. Nie przeszkodziło to jednak rodzinom z Boćwinki w uczestnictwie w Festynie Rodzinnym organizowanym z okazji Dnia Dziecka przez Szkołę Podstawową w Boćwince. Dużo muzyki, uśmiechu, dobra zabawa, a przede wszystkim czas spędzany wspólnie przez rodziców i dzieci to główne założenia imprezy.

 

Wspólne malowanie rodziny, tworzenie budowli z odpadów, szukanie monet w misce z ryżem to tylko niektóre z kreatywnych form wspólnej zabawy jakimi można było zająć sobie czas, walcząc o nagrody.

Spośród przygotowanych atrakcji największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy i włosów oraz trampolina. Dzieci chętnie same próbowały stworzyć balonowe stworki. Nowością był kącik małego naukowca na którym dzieci wraz z rodzicami mogli przeprowadzać doświadczenia, napompować balon bez użycia płuc czy poznać odpychające właściwości cieczy.

Podczas Festynu każdy mógł posilić się ciepłym bigosem oraz kiełbaskami ufundowanymi przez sołectwo Boćwinka a na zakończenie wszyscy otrzymali słodki upominek oraz lody ufundowane przez Radę Rodziców.

 


Aktualności

Powiązane artykuły