Sukces uczennicy z Pogorzeli

11 maja w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 17 w Warszawie odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Kalendarzowego PSP 2017. Jury dokonało wyboru 15 laureatów prac plastycznych nadesłanych na Konkurs Kalendarzowy pod hasłem „Przygody Iskierki i Płomyka”, który był skierowany do dzieci z klas I – III szkół podstawowych. Polegał on na zobrazowaniu historyjki zamieszczonej na drugiej stronie kalendarza plakatowego.

 

Na konkurs nadesłano 1 916 prac plastycznych, a 238 zakwalifikowało się do ścisłego finału. W związku z powyższym jury konkursowe wyłoniło 15 laureatów. Wśród nich znalazła się praca Anastazji Warakomskiej, uczennicy klasy II Szkoły Podstawowej w Pogorzeli. Nasza uczennica zajęła 10 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zwycięzcy otrzymają nagrody oraz Listy Gratulacyjne Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, które zostaną przekazane za pośrednictwem właściwych komendantów powiatowych/miejskich PSP na terenie kraju. Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w szkołach, do których uczęszczają laureaci.


Aktualności

Powiązane artykuły