Kolejny turniej i kolejne zwycięstwo gołdapskich policjantów

Szósty Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego w Gołdapi odbył się w miniony weekend w hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Partyzantów. Inicjatorami zawodów byli funkcjonariusze miejscowej komendy. Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn reprezentujących Policję, Straż Graniczną i Wojsko Polskie. O miejsce na podium walczyła również zaproszona drużyna składającą się z przedstawicieli gołdapskiego samorządu.

 

W minioną sobotę na hali OSiR w Gołdapi 7 drużyn piłkarskich wzięło udział w zorganizowanym przez miejscowych policjantów „VI Turnieju Służb Mundurowych w halowej piłce nożnej”. Patronat nad turniejem objął burmistrz Gołdapi Tomasz Luto oraz komendant Powiatowy Policji w Gołdapi insp. Robert Marciniak.

W rywalizacji wzięli udział funkcjonariusze Straży Granicznej z Gołdapi, żołnierze gołdapskiej Jednostki Wojskowej, miejscowi samorządowcy oraz policjanci z Komend Powiatowych z Węgorzewa, Augustowa, Ełku i Gołdapi.

Turniej rozegrany był w systemie każdy z każdym. Zawodnicy z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu rywalizowali o udział w finale, w którym znalazły się drużyny policjantów z Gołdapi i miejscowych samorządowców.

Najmocniejszą drużyną okazała się kolejny rok z rzędu ekipa organizatorów turnieju, którzy stanęli na I miejscu. Zaszczytną II pozycję zdobyła drużyna samorządu, natomiast na III miejscu podium uplasowali się żołnierze z gołdapskiej Jednostki Wojskowej.

Najlepszym piłkarzem turnieju został kolejny rok z rzędu Łukasz Romanowski z Gołdapi, który strzelił siedem bramek, a najlepszym bramkarzem – grający w Straży Granicznej Michał Piersa.

Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju.

Wszystkie zespoły otrzymały gratulacje, dyplomy i puchary z rąk zastępcy komendanta powiatowego Policji w Gołdapi mł. insp. Sylwestra Symonowicza, burmistrza Gołdapi Tomasza Luto oraz starosty Gołdapskiego Andrzeja Ciołka.

 

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Kolejny turniej i kolejne zwycięstwo gołdapskich policjantów

  1. Piotr Miszkiel

    Gratuluję!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...