Zapraszają na spotkanie o środkach dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw

Szanowni Państwo, z wielką przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” dysponuje środkami unijnymi dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Warmii i Mazur na dofinansowanie do 80% wartości każdej usługi rozwojowej tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych, doradztwa i innych bez ograniczeń dla branży, tematyki szkoleń, wartości usługi i miejsca jej realizacji.

Środki dostępne są do 31 marca 2019r. w ramach popytowego systemu dystrybucji, bezpośrednio od Operatora czyli Stowarzyszenia „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”, który dysponuje kwotą ponad 37mln zł.

ZAPRASZAMY 11 kwietnia 2017 r. o godzinie 13.00 na bezpłatne spotkanie informacyjne do Gołdapi do biura Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej, plac Zwycięstwa 16 lok. 3

W trakcie spotkania informacyjnego przedstawimy Państwu szczegółowe informacje o projekcie, ścieżkę wsparcia, będzie też możliwość osobistych konsultacji a dlaczego warto bo:

– Każdemu przedsiębiorcy oferujemy do 70 000,00 złotych.

– Brak ograniczeń co do kwoty przeznaczonej na osobę i na usługę rozwojową.

– Przedsiębiorca sam decyduje z jakiej usługi skorzysta, w jakim czasie będzie realizowana i w jakim

miejscu.

– Wysoki standard usług – przedsiębiorca wybiera certyfikowaną usługę z Bazy Usług Rozwojowych – www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, proszę o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu 55 248-10-91 do 93 lub 727-022-531 lub poprzez wysłanie e-maila na adres: biuro@screp.pl do dnia 10-04-2017 r.

Więcej informacji o projekcie: www.screp.pl zakładka Usługi rozwojowe dla MSP.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

Z poważaniem,

Barbara Bakowska

prezes Stowarzyszenia CREP


Aktualności

Powiązane artykuły