Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę

W pierwszy dzień ferii zimowych odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Galwieciach – bal karnawałowy. Impreza została przygotowana przy współudziale sołectwa w Galwieciach i wzięli niej udział nie tylko uczniowie szkoły, ale także inni mieszkańcy wsi. Zabawa rozpoczęła się od części artystycznej przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. W drugiej części przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się z rodzicami i młodszym rodzeństwem.

 

Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił DJ i animatorzy, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez animatorów. Na koniec odwiedził nas św. Mikołaj, który przywiózł dzieciom mnóstwo prezentów. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.
Anna Skiba


Aktualności

Powiązane artykuły