Siatkarki UKS Jantar zakończyły zmagania w Lidze Wojewódzkiej Młodziczek

W niedzielę 14 stycznia, turniejem w Ełku zakończyły się rozgrywki ligowe dla siatkarek z Gołdapi. Nasze dziewczęta uplasowały się na drugim miejscu pokonując drużynę UMKS FPP Mikro Ełk 2:0 ( 25:13, 25:15 ) oraz drużynę UKS Warmiss-Volley Olsztyn 2:0 ( 25:22, 25:22 ). Uległy zespołowi UKS Green Volley Ełk 0:2 ( 19:25, 22:25 ). Po tym turnieju gołdapska drużyna uplasowała się na drugim miejscu w grupie czwartej ligi.

Moje podopieczne podczas rozgrywek ligowych rozegrały 11 meczów, klasyfikując się na 14 miejscu w województwie. Jako beniaminek, startując z ostatniej pozycji i jako zespół debiutujący w rozgrywkach ligowych. Jest to dobry wynik, na miarę możliwości tej drużyny. Dziewczęta pokazały się z jak najlepszej strony pokonując zespoły z Kętrzyna, Bartoszyc, Ełku i Olsztyna.

Dominującym elementem naszego zespołu okazała się mocna i pewna zagrywka oraz gra obronna przy siatce. Przygotowując się do następnego sezonu należy poprawić technikę przyjęcia i podania piłki oraz poruszanie się po boisku – ocenił trener Bogusław Jejer.

UKS Jantar Gołdap planuje wystawić w sezonie ligowym 2017/2018 drużynę kadetek i kadetów.
Skład drużyny UKS Jantar Gołdap: Sandra Podsiad – kapitan, Paulina Borkim, Julia Kalinowska, Gabriela Górko, Karolina Rogala, Agata Bester, Kinga Mentel, Martyna Banach, Natalia Winiarek, Edyta Maljonis. Trener – Bogusław Jejer.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Siatkarki UKS Jantar zakończyły zmagania w Lidze Wojewódzkiej Młodziczek

  1. Piotr Miszkiel

    Brawo!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...