Bal karnawałowy w ZS w Grabowie

W sobotę 21 stycznia w Zespole Szkół w Grabowie odbył się bal karnawałowy dla wszystkich uczniów naszej szkoły oraz małych dzieci społeczności lokalnej. Przez kilka godzin dzieci chętnie bawiły się pod kierunkiem wodzireja, przy jego tanecznej muzyce. W trakcie balu, uczniowie klas I – III zaprezentowali  wszystkim zebranym i gościom swoje zdolności taneczne i wokalne przygotowane pod kierunkiem swoich wychowawców.

 

Za przepiękne występy otrzymali ogromne brawa. Niejednemu rodzicowi i zebranym dziadkom,  łzy szczęścia spłynęły po policzkach, gdy oglądali swoje pociechy na scenie. Na zakończenie zabawy przybył Mikołaj, który obdarował dzieci wspaniałymi upominkami. W trakcie balu, każdy miał okazję odwiedzić kiermasz i kupić przepyszne ciasta, przygotowane przez rodziców naszych uczniów. Starsi uczniowie natomiast bawili się po południu, przy muzyce wybranej przez naszego szkolnego DJ-a.


Aktualności

Powiązane artykuły