Awantura na sylwestrowej imprezie i „nieproszeni goście”

Zabawa sylwestrowa w jednej z jednej miejscowości w gminie Gołdap  przebiegła dość nietypowo – zamiast przyśpiewek i  noworocznych życzeń była awantura i… ”nieproszeni goście”, których  wizyta zakończyła się szarpaniną i bójką.

Uczestnicy zabawy sylwestrowej w Kośmidrach na długo zapamiętają ten wieczór. Nie tylko dlatego, że był pożegnaniem starego i przywitaniem nowego roku.

Wszystko zaczęło się około godziny 2.00, kiedy to policjanci zostali skierowani do Kośmidr. Jak wynikało ze zgłoszenia osoba miała biegać po wiosce z siekierą. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce okazało się, że doszło do pobicia 27-letniego mężczyzny.

Z zebranych relacji wynikało, że najprawdopodobniej doszło do sprzeczki. Później w ruch poszły pięści. Jeden z mężczyzn wezwał na pomoc kolegów i doszło do rękoczynów, w wyniku których poszkodowany został 27-latek. Pogotowie ratunkowe przetransportowało go do oleckiego szpitala, gdzie po udzielonej pomocy został zwolniony do domu.

Policjanci zatrzymali w tej sprawie Patryka U. To właśnie on miał biegać po miejscowości z niebezpiecznym narzędziem. Ponieważ mężczyzna był nietrzeźwy – miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie, sylwestrową noc spędził w policyjnym areszcie, zaś wezwani na pomoc koledzy, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia  dołączyli do niego w kolejnych dniach. Łącznie policjanci zatrzymali 5 osób.

Teraz funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają przebieg tego zdarzenia, ustalają wszystkie okoliczności i przesłuchują świadków.

W sylwestrową noc gołdapscy  policjanci interweniowali ponad 20 razy. Zgłoszenia dotyczyły głównie osób pod wpływem alkoholu, zakłócania ciszy i spokoju. Funkcjonariusze zatrzymali ponadto  4 nietrzeźwych awanturników domowych.

Red. KPP Gołdap
 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Awantura na sylwestrowej imprezie i „nieproszeni goście”

 1. aga

  Ciekawe,czy kierowca,który przywiózł,,gości”był trzeżwy?Głupota ludzka nie zna granic.Oby kara,którą dostaną nauczyła ich czegoś.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Nurek

  Koniecznie trzeba im tam wybudować świetlicę.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...