W sobotę Targi Sportu

W sobotę 17 grudnia między 13.00 i 17.00 na kompleksie hala-basen będą odbywały się Targi Sportu. Na spotkania zapraszają gołdapskie kluby: UKS Jaćwingowie (piłka ręczna), UKS Jantar (piłka siatkowa, tenis stołowy), UKS Trójka (piłka siatkowa), MUKS Piorun (pływanie), MUKS Husaria (sztuki walki).

PROGRAM :
13:00 – uroczyste otwarcie targów przez burmistrza Gołdapi i koordynatora projektu.
13:00-17:00
• prezentacja klubów;
• filmy profilaktyczne, prezentowane przez uczniów LO w Gołdapi;
• zajęcia z psychologiem;
• zajęcia z ratownictwa wodnego (basen);
• zajęcia z ratownictwa medycznego;
• pokaz sprzętu straży pożarnej (OSP Górne);
• gry i zabawy;
• wspólny występ we wszystkich dyscyplinach.

 

 

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “W sobotę Targi Sportu

 1. No i po co daleko szukać. Pomysłodawca takiej imprezy powinien zostać dyrektorem OSiR-u. Chyba,że to już działania nowego dyrektora. Tak poważnie po treści artykułu widać, kto jest „sprawcą” tego wydarzenia.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. USA

  O proszę, to mamy tylko tyle klubów sportowych? A gdzie reszta? Czyżby potrafili tylko doić kasę z budżetu a pochwalić się to już nie ma czym? A może dla nich lepiej aby nowi nie przychodzili i nie interesowali się na co wydają publiczne pieniądze?
  Gdzie ta „wspaniała” Rominta”? W końcu kosztuje nas ponad 200 000 zł rocznie, z czego większość idzie poza konkursem i nikt do końca nie wie na co. A gdzie saneczkarze, gdzie biegacze? Na prawdę nie ma się czym chwalić?
  I jeszcze jedno. Co z innymi firmami działającymi w sporcie? Siłownia Olimp, Fundacja Sportu, itd. Czy ktoś im zaproponował współpracę i namówił do tego wydarzenia które mogłoby być świętem wszystkich ludzi sportu?
  Widać, że pomysłodawcą jest Bogusław Jejer, jeżeli się mylę, przepraszam. Ale pomysł świetny, tylko wykonanie w stylu Kowalczyka.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Oxygen

   Odnośnie pilki nożnej to pelna zgoda, ze generuje zbyt duże koszty przeznaczonych na sport w naszej gminie. Nalezy postawic na wszechstronność sportową. W pilke nożna gra kilkanaście procent społeczeństwa i tyle procent należy wydać z budżetu a niezaniedbywac pozostalych dyscyplin. Mamy zdolna młodzież i ludzi z osiągnięciami trenerskimi tylko trzeba poszukać np.w mam w rodzinie siostrę pilkarke ręczną wielokrotnego mistrza Polski Montexu Lublin i z chęcią poprowadziła by zajęcia bez dodatkowych kosztów lub symboliczna opłatę gdyż sport to jej pasja. Liczę, że nowy kierownik zmieni zastały stan i wykorzysta potencjał osób .

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  2. Kibic

   Co do Pana Jejera jako pomyslodawcy to akurat pomyłka ☺

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. XYZ...

  Super inicjatywa 🙂 NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH W GMINIE I POWIECIE GOŁDAPSKIM 🙂 KLUBY O KTÓRYCH CAŁY CZAS SŁYSZYMY… Panie burmistrzu oby więcej takich działań i większe wsparcie tym klubom!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Do USA – targi organizowane są wyłącznie z inicjatywy uczniowskich klubów sportowych (UKS) z terenu naszego miasta, przy wsparciu Urzędu Gminy i Burmistrza. Są to kluby zarejestrowane w Starostwie, reprezentujące nasze miasto w rozgrywkach i imprezach wojewódzkich i na szczeblu ogólnopolskim. Chyba nie ma w tym nic złego.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. nauczyciel wychowania fizycznego

  Piękna inicjatywa, ale dlaczego szkoły w których działają UKS- y nic o tym dniu nie wiedzą. WIELKA SZKODA.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. W związku z tym mam pytanie, które z działających UKS-ów zostały pominięte? Powtarzam – działających.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Anonim

    To co wiem to w Zespole Szkół Zawodowych działa UKS. Szkoda że przy tworzeniu tej imprezy nie byli powiadomieni nauczyciele tej szkoły.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
 6. UKS

  To dopiero pierwsze Targi Sportu, jak impreza się spodoba, to kto wie jak to będzie wyglądało w nastepnych latach ☺ liczę na to że wydarzenie to na stałe wpisze sie w kalendarz imprez sportowych w naszym mieście ☺ pomysł super !!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...