Ze Starostwa: Powiat sięgnął po środki od pani Premier!

Rozpoczął się długo wyczekiwany remont mostu usytuowanego między Górnem a Marlinowem. To ważny odcinek komunikacyjny dla okolicznych miejscowości. Od dłuższego czasu most wymagał gruntownego remontu. Przejazd był dużym utrudnieniem, zwłaszcza dla osób podróżujących mostem codziennie. Remont podniesie komfort podróżowania. Pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa ruchu samochodowego i pieszego, a co najważniejsze umożliwi sprawne przemieszczanie się służb ratunkowych. Koszt inwestycji to 436 823,84 zł, z czego 80% stanowią środki zewnętrzne pozyskane z ogólnej rezerwy budżetowej, 20% pokrywa ze środków własnych powiat gołdapski.

Za wszelkie utrudnienia w ruchu przepraszamy. Pamiętajmy jednak, że remont mostu był niezbędny. Prowadzone prace nie potrwają długo, a zdecydowanie zwiększą komfort i bezpieczeństwo podróżowania  Zakończenie prac remontowych przewidziane jest na pierwszą połowę grudnia.

most_1 most_2

(Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi)


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Ze Starostwa: Powiat sięgnął po środki od pani Premier!

 1. bufetowa

  Mam nadzieje, że nie będzie tak jak z najdroższym metrem w europie budowanym w Warszawie, które po opadach deszczu jest systematycznie zatapiane. Czy też budowa najdrozszego basenu w europie jakim jest stadion narodowy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Janka

   Gratuluję Bufetowo optymizmu i życzliwości… 🙂 Typowo polska reakcja. A tak poza tym to musisz nieźle umilać życie otoczeniu swoim „optymizmem” i zrzędzeniem:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Ryś

    Proponuje kazdej z osób negujacej powyzszy komentaź wybudować dom o wartości przekrajacej zdrowy rozsadek i po ulewie pompowac wode z piwnicy to może zrozumieją czy to marnotrastwo czy może narzekanie. Odnosnie starostwa to znam działalność tych urzędników wiatraki kilkudziesiecio metrowe we wronkach 300 m od siedzib ludzkich, wydane około 800 tysiecy na ocieplenie szpitala. (…)

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
 2. Janek

  Niech Starostwo tak nie krzyczy w tytułach. Kolejny tekst i kolejny wykrzyknik. Razi.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Tomcio

  Gratuluję Starostwu, to pięknie, że udało się sięgnąć po całkiem niemałe środki zewnętrzne. Będzie dobry most.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...