Ze Starostwa: Kolejny nowy samochód dla gołdapskiej Policji!

Po raz kolejny możemy przekonać się, że dobra współpraca samorządów przynosi doskonałe efekty. Dzięki wspólnej pracy Starostwa Powiatowego w Gołdapi i gminy Gołdap, Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi została wyposażona w nowy samochód osobowy. Jego wartość to prawie 60 tysięcy złotych. Pierwszy pojazd gołdapscy policjanci otrzymali od ministra MSWiA Jarosława Zielińskiego podczas uroczystości nadania sztandaru i otwarcia nowej siedziby komendy.

Starosta gołdapski Andrzej Ciołek wyszedł wtedy z inicjatywą doposażenia Policji w drugi samochód. Pomysł spotkał się z aprobatą Komendy Głównej Policji w Warszawie. Warunkiem był wkład finansowy w wysokości 10 tysięcy złotych, który zapewniła gmina Gołdap. Dzięki sprawnym działaniom obu samorządów Policja od czwartku może korzystać z nowego samochodu.

(Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi)

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Ze Starostwa: Kolejny nowy samochód dla gołdapskiej Policji!

 1. Użytkownik dróg

  „Dzięki sprawnym działaniom obu samorządów Policja od czwartku może korzystać z nowego samochodu.”

  Kiedy tow. Ciołek sprawnie zadziała, aby drogi powiatowe wymienione w liście wójta z Bań Maz. (Vide: https://www.goldap.info/banie-mazurskie/19211-panie-starosto,-zacznij-pan-działać) były wyremontowane do września 2017 roku ??? Kiedy szpital w Gołdapi zacznie działać normalnie z pełnymi oddziałami, a nie tylko z wewnętrznym??? Tutaj jest pole do popisu do sprawnego działania tow. Ciołek (Drogą powiatową Rogale – Żabin i Rogale – Ziemiany – Banie Mazurskie to już nawet transporterem BRDM ciężko przejechać. Tam tzw.”naprawy drogi” już na nic nie pomogą, bo ile można sypać po dziurach żwir i przytupywać nogą jak to robią pracownicy powiatowego zarządu dróg).
  Podatki płacą wszyscy, ale nie wszyscy otrzymują to co jest im niezbędne do normalnego działania (np. dobre drogi), lecz z podatków korzystają tylko tzw.”elity”, które mają wpływ na działanie starosty.
  Tow. Ciołek czekamy na sprawne zadziałanie w sprawie remontu generalnego dróg powiatowych leżących, szczególnie w gminie Banie Maz. (Tylko proszę nie pisać, mówić, że nie ma środków na ten cel. Proszę zadziałać sprawnie.).

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Hank

   Przedwczoraj jechałem drogą Rogale – Ziemiany – Banie Maz. Od tamtej pory kataklizmu nie było, przejechałem samochodem osobowym. Droga jest w złym stanie ale przejezdna. Należy ją na pewno naprawić (a najlepiej pokryć nową nawierzchnią) ale pisanie, że nawet BRDM ciężko przejechać to po prostu nieprawda i złośliwość.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. ....

  Denerwujące są te wykrzykniki po tytułach informacji starostwa.
  Czy to jakiś zamierzony zabieg stylistyczny czy raczej brak umiejętności posługiwania się językiem polskim?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Renata

   To jest forma przekazu rządzących kierowana do społeczeństwa przez inteligencjie sprowadzoną do Polski po wojnie na sowieckich tankach. Przykładem z ostatnich tygodni było opublikowane pismo PWIK mówiąc, źe woda ma być droga bo tak jest w większości gmin, taka argumentacja padła w piśmie a kto się z tym nie zgadza ten jest według autora niemadry. W tym czasie wydawane są pieniądze na zagraniczne wyjazdy i szkolenia, studia personelu holubiacego pana prezesa.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. Jaz

  Spirala faktów nieobojętnych się zaczęła. Czytając ten wpis mam wrażenie, że każdy żyje w innej rzeczywistości niż powiat.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Maciek

  Dobrze rozumiem treść informacji przygotowanej przez starostwo? Starosta wyszedł z inicjatywą, KGP zaaprobowała pomysł, pod warunkiem, że gmina dołoży 10 tys. i to się nazywa współpraca? Czy powiat poniósł jakiś wkład finansowy?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Fela

   Maciek, a byłby samochód bez inicjatywy Starosty? Przecież Gmina nie wystąpiła z wnioskiem. Wsparła pomysł i inicjatywę Starosty. To jest współpraca.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...