Pierwsza edycja i duże zainteresowanie

Z bardzo dużym zainteresowaniem spotkały się „1. Ogólnopolskie mistrzostwa w Układaniu Puzzli”, które miały miejsce w niedzielę w gołdapskim Leśnym Zakątku. W czterech kategoriach uczestniczyło około 60 osób. Spotkanie oficjalnie otworzyli – burmistrz Tomasz Luto i Andrzej Sokołowski – prezes Gołdapskiej Rady Sportu, który podkreślił, że jest to okazja by oderwać się od komputerów. W każdej kategorii wygrywał ten, kto pierwszy uporał się ze swoją układanką.

 

W kategorii przedszkolaków 1. miejsce zajęła Oliwia Sakowicz, która układała swoje puzzle dwie godziny. Drugie miejsce zajęła Lena Laskowska, trzecie – Zuzanna Jasińska.

 

W kategorii szkół podstawowych najszybciej z puzzlami się uporała Sandra Poniszko (3 godziny). Drugie miejsce zajął Misha Podadic, trzecie – Maja Masiulaniec.

 

W zespołach ZPE-W i CARITAS najszybciej puzzle ułożyła Emilia Lüdtke, drugie miejsce zajęła jej siostra – Dominika Lüdtke, trzecie – Karol Zmara.

 

W kategorii dorosłych pierwsze miejsce zajęła Justyna Żebrowska z Ełku, drugie – Monika Nowacka, trzecie – Katarzyna Majewska.

partnerzy

Gołdapska Rada Sportu, jak zwykle postarała się o atrakcyjne nagrody (między innymi sprzęt AGD). Wszyscy czestnicy otrzymali również puzzle ufundowane przez sklep „Urwis”.

 

 

 

Powiązane artykuły