Wszyscy zgodnie twierdzą, że nie czują swego wieku

W sobotę 22 października członkowie gołdapskiego Związku Emerytów i Rencistów obchodzili swoje święto w restauracji MATRIOSZKA. Wśród zaproszonych gości byli między innymi – burmistrz Tomasz Luto i prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Józef Wawrzyn z małżonką. Przewodnicząca Helena Łukaszewicz z mężem Sławomirem obchodzili 50-lecie pożycia małżeńskiego, więc i z tej okazji była miła niespodzianka, bowiem na salę wjechał duży tort wraz pełnymi lampkami.

 

Były tańce, życzenia zbiorowe i indywidualne, odśpiewano „Sto lat”, chociaż podczas wieczoru nie brakowało innych przyśpiewek.

 

Wszyscy zgodnie twierdzą, że nie czują swego wieku, czują się młodo i korzystają chętnie z takiej rehabilitacji. Wszak wiadomo, że taniec jest bardzo dobrym sposobem rehabilitacyjnym.

 

Wszyscy rozeszli się do domów w doskonałych nastrojach, czekając na następną okazję wspólnego spotkania z okazji, zaś teraz będą to ANDRZEJKI.

 

Przewodnicząca Helena Łukaszewicz i księgowa Maria Piątkowska zapraszają wszystkich emerytów i rencistów do zapisywania się w szeregi związku.

(Red. C.B-B)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Wszyscy zgodnie twierdzą, że nie czują swego wieku

  1. asdic

    Gratulacje dla najpogodniejszej i najsprawniej działającej organizacji w Gołdapi . Sto lat i tak trzymać.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...