Zranił nożem dwie osoby

kodeks_kajdanki_maleDo 2 lat więzienia grozi mężczyźnie, który w czwartkowe popołudnie w trakcie awantury ranił nożem dwie osoby. Napastnik to 30-letni mieszkaniec gminy Gołdap. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała, do których się przyznał. Został objęty policyjnym dozorem.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek (21.07) około godziny 17.00. Oficer dyżurny gołdapskiej policji otrzymał informację, że w jednej z miejscowości w gminie Gołdap  dwie osoby zostały ugodzone nożem.

 

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że pomiędzy trzema mężczyznami doszło do awantury i szarpaniny, w trakcie której jeden z nich wyciągnął z kieszeni mały nóż kuchenny i zadał dwóm pozostałym ciosy w rękę i okolice brzucha.

Załoga karetki pogotowia ratunkowego przewiozła poszkodowanych do szpitala w Olecku. Mężczyźni po opatrzeniu ran zostali zwolnieni do domu. Byli nietrzeźwi.

Policjanci zatrzymali Rafała B. 30–latek był trzeźwy. Usłyszał zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Wczoraj (22.07) Prokuratura Rejonowa w Olecku zastosowała wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły