Pijany spacerował z dwuletnią dziewczynką

alkostopPonad 2 promile alkoholu w organizmie miał 29-latek, zatrzymany podczas wieczornego „spaceru” po Gołdapi z dwuletnią dziewczynką. Policję zaalarmowali przechodnie, którzy zauważyli zataczającego się na chodniku mężczyznę.

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem.  Kilka minut przed godziną 23.00  oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że w centrum miasta nietrzeźwy mężczyzna  zatacza się po chodniku z małym dzieckiem.

Na placu Zwycięstwa policjanci zatrzymali chwiejącego się mężczyznę, który szedł razem z dwuletnią dziewczynką. Okazało się, że jest jej ojczymem. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkańca miasta ponad 2 promile alkoholu.

 

29-latek trafił do policyjnego aresztu, a dziewczynka do szpitala dziecięcego, bo nikt z rodziny nie mógł się nią zaopiekować. Okazało się bowiem, że matka dwulatki przebywała poza miastem i nie było z nią kontaktu.

 

Teraz funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Nieuniknione, że mężczyzna w najbliższym czasie poniesie odpowiedzialność za sprawowanie niewłaściwej opieki nad małoletnim dzieckiem. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Pijany spacerował z dwuletnią dziewczynką

 1. ja

  Redakcjo, to w końcu dwu letnią czy dwuletnią, bo prawidłowa jest tylko jedna forma pisowni.
  Wydaje się, że media powinny dawać przykład poprawnej polszczyzny.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Jasne że jedna. W pospiechu wrzuciliśmy gotowy tekst, ale rzecz jasna nas to nie tłumaczy:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...