Pijany spacerował z dwuletnią dziewczynką

alkostopPonad 2 promile alkoholu w organizmie miał 29-latek, zatrzymany podczas wieczornego „spaceru” po Gołdapi z dwuletnią dziewczynką. Policję zaalarmowali przechodnie, którzy zauważyli zataczającego się na chodniku mężczyznę.

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem.  Kilka minut przed godziną 23.00  oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że w centrum miasta nietrzeźwy mężczyzna  zatacza się po chodniku z małym dzieckiem.

Na placu Zwycięstwa policjanci zatrzymali chwiejącego się mężczyznę, który szedł razem z dwuletnią dziewczynką. Okazało się, że jest jej ojczymem. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkańca miasta ponad 2 promile alkoholu.

 

29-latek trafił do policyjnego aresztu, a dziewczynka do szpitala dziecięcego, bo nikt z rodziny nie mógł się nią zaopiekować. Okazało się bowiem, że matka dwulatki przebywała poza miastem i nie było z nią kontaktu.

 

Teraz funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Nieuniknione, że mężczyzna w najbliższym czasie poniesie odpowiedzialność za sprawowanie niewłaściwej opieki nad małoletnim dzieckiem. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Pijany spacerował z dwuletnią dziewczynką

  1. ja

    Redakcjo, to w końcu dwu letnią czy dwuletnią, bo prawidłowa jest tylko jedna forma pisowni.
    Wydaje się, że media powinny dawać przykład poprawnej polszczyzny.

    1. Jasne że jedna. W pospiechu wrzuciliśmy gotowy tekst, ale rzecz jasna nas to nie tłumaczy:-)