Wytłaczankami „wyłożyli” rekord

jajo (19)Około siedmiu tysięcy wytłaczanek do jajek użyto w niedzielę do wykonania układanki na 2,3 kilometrowym odcinku Promenady Zdrojowej i drogi do Leśnego Zakątka. W ten sposób następny rekord znajdzie się w księdze „Polskie rekordy i osobliwości”. Była to kolejna osobliwość gołdapskiego „Święta Jajka”.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych (a była to 6. edycja) jajko wykorzystywane było w nietypowych sytuacjach, nie tylko kulinarnych, między innymi jako jajecznica na ubraniach uczestników konkursu łapania jajka. Salwy śmiechu wzbudzały pary biegające na czas połączone gotowanym jajkiem znajdującym się w ustach.

Konkursów było kilka, ale i nagrody wartościowe.

 

Impreza odbywała się z dużym udziałem widzów i uczestników. Organizatorami byli: Gołdapska Rada Sportu i Ośrodek „Leśny Zakątek”.

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Wytłaczankami „wyłożyli” rekord

 1. Prosto

  Jeśli powodem zamknięcia Promenady Zdrojowej było układanie wytłaczanek, to gratuluję pomysłu. Nie można było tego zrobić na jednym z chodników?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Maks

  Jajami to każdy chciałby się bawić, ale robić to nie ma komu 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. fiksum dyrdum

  „kolejna osobliwość” – dobrze nazwane, bo ktoś ma niezłe „fiksum dyrdum”, żeby coś takiego organizować, promować i jeszcze finansować, a nawet udzielać „patronatu”. Biedni ci ludzie z których ktoś idiotów robi, w popularnej „rozrywce” chyba już dosięgnęliśmy dna, oczywiście dna „wytłaczanki”.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Piotr

  Wiesz Fiksum Dyrdum – jednakowoż ludzkość więcej dobrego zawdzięcza ludziom z poczuciem humoru, nawet jajcarzom. Oni nie organizują na ogół wojen i nie szafują szantażem moralnym jak to ma miejsce ostatnio w Gołdapi w wykonaniu właśnie kogoś poważnego. Ustawicznie poważni, tak czy inaczej, zawsze terroryzują otoczenie i ich wyobraźnia obraca się wokół szukania złych stron świata. Z imprezy skorzystało sporo osób i to też istotne. Jasne, że do wszystkiego można się przyczepić, to kwestia nierzadko dobrej lub złej woli.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. asdic

  Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim w Gołdapi dogodził. Pozdrawiam i miłego dnia.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. jajcarz

  Prosto – masz problem z wychodzeniem na „spacer” samochodem??? malkontent.!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. apap

  A mi jest przykro, że ta impreza jest tak popularna. Rzucanie w siebie jedzeniem? Czy nikomu przez tyle lat nie zapaliła się lampka w głowie, że to jest słabe? Że wartość edukacyjna takich zabaw to „–100”. Drodzy Organizatorzy, Sponsorzy i Uczestnicy – gdyby Wasze Babcie i Dziadkowie to zobaczyli to „pacnęliby was w czoło na odmułkę”. Jedzenia nie można marnować, i w dodatku w tak głupi sposób! Pomijam cierpienie kur i estetykę, bo te argumenty niczyjej uwagi raczej nie zwrócą.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...