100 wizytówek za 1 zł

O tym, czy firma wykonuje usługi profesjonalnie bardzo często świadczy jej reklama wizualna. Dotyczy to także firm poligraficznych, bowiem i takie firmy niekoniecznie zawsze wykazują się smakiem. Natomiast zdecydowanie profesjonalizm rzuca się w oczy już przy pierwszym zetknięciu z produktami firmy Drukpolska. Na dodatek przy części zamówień na klienta czeka niebywała promocja, choćby… 100 wizytówek za jedyne 1 zł.

wizytówki

By twoje otoczenie nie było szare

Drukpolska zajmuje się nie tylko drukiem płaskim. Jeśli chcesz by twoje biuro nie było szare i smutne możesz zamówić w tej firmie przyciągające oko segregatory z przyjazne w obsłudze albo clipboardy A-4, kolorowe, wykonane według gustu, kołonotatniki, notesy, naklejki, kalendarz z zegarem a nawet puzzle. Można to wszystko, mnie lub bardziej, uszlachetnić folią lub lakierem, nawet punktowo, bowiem Drukpolska ma w tym względzie nieograniczone możliwości.

Kalendarze

Kalendarze to jeden z najbardziej praktycznych gadżetów i właśnie są przykładem, że nie zawsze wygrywa elektronika, ponieważ wciąż najbardziej sprawdzają się te papierowe. Natomiast wybór jest przeróżny – od tych najmniejszych do przymocowania magnesem na lodówce, poprzez biurkowe z możliwością umieszczania notatek, do największych – wieloplanszowych, trójdzielnych i jednodzielnych.

Zwróćmy uwagę na coraz popularniejsze kalendarze trójdzielne – przy pomocy prostych przesuwanych elementów zawsze nam przypomną o ważnych terminach.

Przyjazny interfejs

Firma dodatkowo udostępnia szablony ułatwiające projektowanie klientom. I przy okazji warto jest zwrócić uwagę na przyjazny i praktyczny interfejs strony http://drukpolska.pl, który sprzyja szybkiemu opracowaniu specyfikacji oraz realizacji zamówienia. Jednocześnie dostarcza sporo wiedzy klientowi w aspekcie tak zwanej „przygotowalni”.

Promocje

Oprócz wspomnianych wizytówek warto jest zwrócić uwagę na niskie ceny niektórych produktów, między innymi puzzli, teczek i segregatorów. Poza tym po przekroczeniu pewnej kwoty Drukpolska zapewnia darmową wysyłkę produktów.

DRUKPOLSKA należy do ścisłej czołówki firm w Polsce, które oferują kompleksowo wykonane produkty poligraficzne. Firma dysponuje nowoczesną bazą maszynową i zatrudnia doświadczonych pracowników. Standardy wykonania odpowiadają wysokim wymaganiom stawianym przez naszych krajowych i zagranicznych klientów. O wysokiej jakości usług może również świadczyć lista dotychczasowych klientów, na której znajdują się firmy bardzo znane.

Drukpolska
ul. Sprzeczna 9
62-002 Suchy Las
Tel. 728 708 377
info@drukpolska.pl


Porady

Powiązane artykuły