W 35. rocznicę powstania tej organizacji

zzr (6)Jest ich w Polsce 14 tysięcy w Gołdapi 32 osoby. Idzie o członków Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Ich liczba maleje, na dodatek MON odciął się od nich sugerując, że są postkomunistyczni. Takie niewesołe dane podał w piątek podczas swojego wystąpienia prezes gołdapskiego Zarządu Koła ZŻWP Stanisław Miernik. Uroczyste spotkanie odbyło się w 35. rocznicę powstania tej organizacji.

Mimo to były odznaczenia i podziękowania wspierającym ZŻWP. Artystycznie uroczystość uzupełniły dzieci z gołdapskiej „Trójki”. Spotkanie prowadził Czesław Rawinis.

Gołdapski oddział ZŻWP należy do aktywnych i wyraźnie zaznaczył się na powiatowej mapie organizacji pozarządowych, pomagając choćby przy akcjach dobroczynnych.

zzr (1) zzr (3) zzr (4) zzr (5) zzr (7) zzr (8) zzr (9) zzr (10) zzr (12) zzr (13) zzr (14) zzr (15) zzr (16) zzr (17) zzr (18) zzr (19) zzr (21) zzr (22) zzr (23)


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “W 35. rocznicę powstania tej organizacji

 1. Ford

  Kiedy Związkiem w Gołdapi kierował pan pułkownik Parat szeregi rosły. A teraz – nic dziwnego.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. ZXY

  Wszystkie szeregi wyrosły a nowe się nie narodziły i nie ma.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. jan

  Burmistrz „fajnie” siedzi, z resztą w swoim stylu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Kazek

   Ktoś kiedyś napisał, że on przygląda się wszystkiemu ze spokojem. Ale był to chyba „taki żart”, bo trudno o kogoś bardziej ustawicznie spiętego:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...