Przeprowadzka Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej

Szanowni Państwo, informujemy, iż w 27 czerwca 2016 r.  rozpoczęła się przeprowadzka Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Gołdapi z dotychczasowej siedziby w Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym przy ul. Partyzantów 31 do budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi.

Mając na uwadze prace adaptacyjne w nowej siedzibie biblioteki planuje się otwarcie placówki 1 września br. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy Naszych czytelników i już dziś zapraszamy po wakacjach.

Szczere podziękowania składamy na ręce Pana Dariusza Juca, który wraz z grupą żołnierzy z 15. GOŁDAPSKIEGO PUŁKU PRZECIWLOTNICZEGO ofiarowali bezinteresowną pomoc w transporcie kilkutonowego księgozbioru.

I.Z.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Przeprowadzka Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej

  1. bogna

    Kiedy przeczytałam informację o zmianie lokalizacji gołdapskich bibliotek, pomyślałam, że to jakiś ponury żart – może spóźniony prima-aprilisowy? Widzę jednak, że przeprowadzka już trwa. Chcę więc przekazać
    Paniom z biblioteki pedagogicznej wyrazy współczucia i ubolewania, że po raz nie wiadomo już który muszą przemieszczać tysiące woluminów i urządzać się w nowym miejscu. Swoją drogą, ciekawa jestem jak długo trwał najdłuższy pobyt biblioteki pedagogicznej w jednym miejscu. Pozdrawiam Panie serdecznie i życzę optymizmu.