Marek Miros w Radiu 5

W środę 25 maja o godzinie 11.15 były burmistrz Marek Miros będzie gościem Radia 5. Zachęcamy do wysłuchania rozmowy.


Aktualności

Powiązane artykuły

12 komentarzy do “Marek Miros w Radiu 5

 1. Dariusz

  Czy to faktycznie takie istotne dla nas? Ponieważ mogę wyrażać tylko swoje zdanie to powiem krótko ,guzik mnie to obchodzi co skompromitowany Miros ma do powiedzenia .

  1. racja

   p.miros niech przygotowuje się do wywiadu w CBA, tam będzie miał słuchaczy i możliwość wypowiedzenia.

   1. Dżek

    No tak, ale gdzie w końcu ten długo zapowiadany wywiad w CBA? Mówi się o tym a tu cisza. To może tylko się mówi? Tak żeby zaistnieć i starego kotleta odgrzać?

 2. Anonim

  A wyobraź sobie kompromitujacy sie wlasnie dariuszu ze mnie i kilka innych osob to obchodzi!

 3. Tadeusz

  Chwała Bogu, że tak się „kompromitował”, a nie inaczej. Bo razem ze Słomą zaczynali od zera, a efekty widać. No, może Ty nie widzisz. Ale jesteś jednym z tych przykładów mówiących o tym, jak Miros wpędził w kompleksy swoich następców i Ciebie też Dariuszu, którzy nie potrafią zachować się jak mężczyźni. Bo nic bardziej nie kompromituje chłopa jak deprecjonowanie jego poprzednika na stanowisku kierowniczym. Jeden ma kompleks sekretarza, drugi skupił się wyłącznie na obsesjach zamiast na budowaniu.
  Nie ma gorszego destruktora, jak ten, kto uważa, że jest jedynym sprawiedliwym i że ma zawsze rację. Cóż, wątpliwości to rzecz mędrców, zaś ich brak jest rzeczą durniów.
  Można to też odnieść do męskości – nie wystarczy wyglądać na faceta, trzeba mieć jeszcze to coś, zwłaszcza inteligentne, ciepłe (nie sarkastyczne) poczucie humoru. Bo to ludzie z niską samooceną skupiają się wyłącznie na zemście i ciągłej krytyce.

 4. Dariusz

  Możesz mówić wyłącznie za siebie Anonimie ,no chyba ,że w imieniu nieletnich dzieci albo ubezwłasnowolnionych członków swojej rodziny.W kwestii kompromitacji to właśnie wyeksponowałeś swój intelekt. Trudno jest polemizować z głupcami albo wymieniać poglądy, gdyż wasze widzenie jest mocno ograniczone.A skoro wymieniasz moje imię to przynajmniej pokaż ,że skończyłeś kilka klas podstawówki.Imiona i nazwiska pisze się zawsze dużą literą głupcze. Na tym kończę ,pozostając przy swoim.

  1. Anonim

   Twoje imie celowo napisalem z malej litery geniuszu obrazajacy ludzi.

 5. Andrzej

  Mnie natomiast interesuje,czy Miros będzie urlopowany przez Ciołka,czy jak to zawsze było pojedzie w godzinach pracy na koszt podatników. Mam również nadzieję,że pochwali się tym jak związał ręce swojemu następcy zostawiając tak wielkie długi,że nie ma nawet na wkład własny do jakichkolwiek inwestycji .może wspomni o PEC u,Pięknej Górze,ile to miasto straciło,może o wyrzuconych w błoto milionach z tytułu umorzonych podatków od nieruchomości.Jak jeżdził samochodami służbowymi w celach prywatnych na nasz koszt przez 24 lata,ile wódy wypił i jeżdził po pijaku do Boćwinki mając ochronę w naszej policji.
  Dla mnie ten facet jest również skompromitowany, a jak widać ciągle pcha się do autopromocji .Wszystkie miasta i miasteczka rozwijały się dzięki dotacjom unijnym ,ale żadne nie jest tak zadłużone ,poza tym to była jego praca, za którą pobierał duże wynagrodzenie .Według mnie strat,przekrętów i innych patologii było tak wiele ,że dyskwalifikuje jego całkowicie co mam nadzieję znajdzie swój finał przed sądem. Ten nowy cmentarz przypomina mi mauzoleum za ogromne pieniądze ,żeby kolesie mogli sporo zarobić . Andrzej Tobolski

  1. Drozd

   Jak to ” związał ręce swojemu następcy zostawiając tak wielkie długi” ? , przecież jego następca w ciągu roku zaoszczędził 7 milionów zł!!!. Przecież gazeta o tym trąbi!!! 🙂 Nie czytacie???

 6. krytyk

  Nalezalo dawno zrobic porzadek z mirosem to bylby spokoj Niestety to wina Luto ktory makac dokumenty i swiadkow nic z tym nie zrobil

  1. Traczyk

   A może ktoś z kolei na niego ma dokumenty i dlatego nikt nic nie robi?

 7. Piotr

  Oj, zdaje się, że pan Tobolski znów się podłożył demokracji:-) A wszystko wskazuje na to, że demokracja jeszcze się upomni o niego niebawem i to nie raz. Ale cóż, lubi chłop demokrację w dzisiejszych niespokojnych czasach i chwała mu za to:-)