Nie zabrakło nikomu dobrego nastroju

W Szkole Podstawowej nr 3 obchodziliśmy 2 października Światowy Dzień Uśmiechu. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego od rana obdarowywali pracowników szkoły plakietkami z żółtą buźką oraz kartkami z dobrym humorem.

Przechodząc korytarzami naszej szkoły można było obejrzeć przeróżne plakaty przypominające o uśmiechu, które zostały przygotowane przez wychowawców oraz ich podopiecznych.

Aby dopilnować wszystkich uczniów i nauczycieli, żeby tego dnia nie zabrakło nikomu dobrego nastroju po klasach przeszła grupa specjalna, która przygotowała dla uczniów zadania humorystyczne, ci którzy nie wykonali zadania otrzymywali żółtą kartkę w postaci kwaśnej cytrynki do zjedzenia.

Światowy Dzień Uśmiechu jest obchodzony już od 16 lat jednak nasi gołdapianie jeszcze mało o nim słyszeli, dlatego też w godzinach popołudniowych odwiedziliśmy kilka znanych miejsc i osób, pozostawiając po sobie ślad w postaci plakietki z żółtą buźką.

Dziękujemy wszystkim, którzy ciepło przyjęli nas w swoich zakładach pracy, jak również uczniom, wychowawcom i pracownikom szkoły.

Samorząd Uczniowski SP3, opiekuni: J.Pańczuk, A.Słupecka

 


Aktualności

Powiązane artykuły