Pierwsza biesiada w Galwieciach

biesiada

13 czerwca na boiskach w Galwieciach odbędzie się I Biesiada Galwiecka. Będzie ona okazją do świętowania okrągłej 484. rocznicy powstania naszej miejscowości.

Wśród licznych atrakcji znajdą się gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, konkursy prowadzone przez SP w Galwieciach, pokazy przygotowane przez OSP Górne, policję, straż graniczną, straż miejską oraz Nadleśnictwo Gołdap.

W programie: pomiary poziomu cukru dla osób zakwalifikowanych, pomiary ciśnienia tętniczego krwi, tętna, porady dotyczące żywienia osób w chorobach przewlekłych, pomiary masy ciała, wzrostu dla niemowląt, porady na temat pielęgnacji i żywienia niemowląt i dzieci, konkurs wiedzy o zdrowiu i rozwoju człowieka z nagrodami, towarzyskie mecze piłkarskie, poczęstunek niespodzianka z kuchni polowej i nie tylko.

Od godz. 20 zabawa z zespołem Axel, o 21.30 pokaz tańca z ogniem przygotowany przez DK w Gołdapi. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla ducha i ciała.

Przeczytaj cały tekst: Pierwsza biesiada w Galwieciach – Banie Mazurskie http://baniemazurskie.wm.pl/275578,Pierwsza-biesiada-w-Galwieciach.html#ixzz3cmCVRrv4

 


Aktualności

Powiązane artykuły