Czytano bajki i jedzono cytryny

czytanie_4„Cała Polska czyta dzieciom” to akcja, dzięki której najmłodsi mają okazję posłuchać nie tylko dobrej literatury dziecięcej, ale również poznają bliżej osoby publiczne, choćby samorządowców. W czwartek podczas kolejnego spotkania w czytelni dla dzieci Biblioteki Publicznej bajki czytał dzieciom z „Dwójki” starosta Andrzej Ciołek.

Słuchały jego klasy Ia i IIa z wychowawczyniami – Marzanną Chomiczewską i Aliną Oleszczuk.

Na koniec gość został ukoronowany przez słuchaczy koroną z napisem „Dziękujemy” i wpisał się do księgi pamiątkowej. Dzieci poczęstowane zostały słodyczami.

W trakcie czytania na salę weszli organizatorzy akcji „Żółta cytryna o bezpieczeństwie przypomina”, czyli troje policjantów wraz z Jackiem Rakowskim. Dzieci dostały kamizelki odblaskowe i poszły wraz opiekunami w miasto edukować siebie i innych w zakresie prawidłowego poruszania się pieszych na drodze.

Podobno tego przedpołudnia w Gołdapi zjedzono dużo cytryn.

czytanie_18 czytanie_19 czytanie_20 czytanie_21 czytanie_22 czytanie_23 czytanie_24 czytanie_25 czytanie_26 czytanie_26 czytanie_27 czytanie_28 czytanie_29 czytanie_30 czytanie_31 czytanie_32 czytanie_33 czytanie_34 czytanie_35 czytanie_36 czytanie_37


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Czytano bajki i jedzono cytryny

  1. Anonim

    dorosli jedza cytryny mlodziez placi mandaty . troche to dziwne

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...