Ogólnopolski Sprawdzian Biegu na 100 m

biegamBiegam Bo Lubię Gołdap zaprasza wszystkich miłośników ruchu na Ogólnopolski Sprawdzian Biegu na 100 m. Szczegóły na załączonym plakacie:

biegam


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Ogólnopolski Sprawdzian Biegu na 100 m

 1. #2

  Nie biegam bo nie lubię. Co jeszcze wymyslicie zebe ludzie sie o was dowiedzieli.

   
 2. xyz

  Nie biegam bo nie mogę, a bym chciała. Dziwi mnie że nawet ulotka informacyjna budzi złośliwy komentarz. Niech nagłaśniają swoje działania, bo w ten sposób gromadzą „biegających zapaleńców”. Powodzenia 🙂

   
 3. Aks

  Biegaj sobie na zdrowie i daj spokoj innym.

   
 4. Lewy

  Nocny bieg z latarkami, popoludiowy bieg z kanapkami, poranny bieg z kochankami test coopera, bieg na 100m, bieg na 45 m czekam na kolejne pomysly z utesknieniem.

   
 5. BiegamBoLubię

  – Lewy , bardzo nas cieszy, że tak skrupulatnie obserwujesz nasze działania, zapraszamy serdecznie na stadion.

   
 6. Lewy

  Jak byscie byly takie szczuple jak ta kobitka na zalaczonym plakacie to pewnie bym przyszedl 🙂

   
 7. Andrzej

  Mamy chyba ostatni stadion w Polsce stadion z bieżnią żużlową.A jaka to przyjemność
  po czymś takim biegać ???? Kilka miesięcy temu złożyłem obywatelski wniosek dot.modernizacji bieżni i położenie tartanu.Niestety Burmistrz oddala tą szansę na czas bliżej nieokreślony powołując się na opinię Dyr.Kuskowskiego,który napisał ,że jest to koszt ok. 3.5 mln zł. a gmina musi oszczędzać.
  Oświadczam więc ,że mam ekspertyzę firmy przodującej w kraju w budowaniu obiektów sportowych ,z której wynika jednoznacznie ,że koszt tartanu zgodny z normami PZLA nie przekroczy 1.5 mln zł .Zastosowanie gorszych materiałów to koszt ok 900 tys zł. W przypadku pozyskania dotacji unijnych wydatek gminy to rząd wielkości ok 300 000 zł a nie 3.5 mln panie Kuskowski.Dlaczego przy sprzedaży Pięknej Góry nie zabiegał Pan o jak największe zyski dla gminy ????????
  Andrzej Tobolski

   
 8. paula

  Panie Tobolski proponuję już złożyć broń bo to ślepaki