Sukces pary gołdapsko-oleckiej

pas-222 maja w Poznaniu odbyły się kwalifikacje mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w ramach Lotto Plaże Wolności 2015. Do meczów eliminacyjnych przystąpiło 46 par. Osiem z nich uzyskało prawo startu w turnieju głównym, które odbyły się w sobotę 23 maja. Zagwarantowany start w finale miały już kolejne osiem rozstawionych par.

Gołdapianin Andrzej Paszkowski wraz ze swoim partnerem z Olecka Waldemarem Świrydowiczem (grającym w Politechnice Warszawskiej – plus liga) rozprawili się z rywalami wygrywając 2 mecze kwalifikacyjne, dzięki którym dostali się do turnieju głównego.

Następnego dnia w turnieju głównym finalnie zajęli 9 miejsce, co jest nie lada sukcesem.

Gratulacje!

Wyniki gołdapsko-oleckiej pary:

Kwalifikacje: Paszkowski/Świrydowicz -Baran/Baran (Gorzów Wielkopolski)2-0 i drugi mecz tez 2-0 przeciwko Zdybek/Lewandowski z Wrocławia.

W turnieju głównym przegrana 1-2 z Lech/Janiak, wygrana z Wierzbicki/Wierzbicki 2-1 i porażka 1-2 z Parcej/Radojewski.

Para Paszkowski/Świrydowicz obecnie znajduje się na 17 pozycji. Aktualny ranking: http://www.pzps.pl/Siatkowka-plazowa/Ranking,s,1.html

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Sukces pary gołdapsko-oleckiej

 1. beach ball 10

  Brawo! Gratulacje! To nie to samo co jakies lokalne „podrygi”. Prawdziwa promocja miasta GOŁDAPI na piaszczystych boiskach w calym kraju!. Teraz do zdobycia Kedzierzyn-Kozle. Trzymama kciuki. Good luck!

 2. Anonim

  Gratulacje trzymam kciuki za naszą parę i życzę powodzenia .Ciesze się że wzrasta zainteresowanie piłką plażową, Mam nadzieje że znajdzie się więcej osób które będą kibicowały naszym chłopakom.

 3. pit

  Brawo panowie,życzę dalszych sukcesów

 4. alpa

  Panowie powodzenia może wreszcie ktoś doceni waszą grę.Piłka plażowa to super sport trzeba tylko chcieć oglądać i wspierać naszych zawodników.Trzymamy kciuki