Rozdawali odblaski. Dla bezpieczeństwa dzieci

kpp_2Przed pierwszym dzwonkiem gołdapscy policjanci rozpoczęli działania pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach III edycji projektu „On, Ty i Ja na tej samej drodze” mundurowi dzieciom zmierzającym do szkół rozdawali elementy odblaskowe przypominając o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Tuz przed pierwszym dzwonkiem gołdapscy policjanci w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” pojawili się przy placówkach oświatowych, aby pomóc najmłodszym bezpiecznie przejść przez jezdnię oraz tłumaczyć jak zachowywać się na drodze.

Funkcjonariusze ruchu drogowego wspólnie ze st. asp. Martą Andruczyk spotkali się przed szkołami podstawowymi z dziećmi i przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz wręczyli różnego rodzaju elementy odblaskowe w ramach projektu „On, Ty i ja na tej samej drodze-III edycja”.

Podczas dzisiejszych działań policjanci przypominać będą kierowcom poruszającym się w rejonie szkół i przedszkoli o obowiązku przestrzegania przepisów drogowych, szczególnie dotyczących parkowania i jazdy z dozwoloną prędkością. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły