Pierwsze miejsce zajęła drużyna SOS Suwałki

siatka_lo_5W sobotę 18 kwietnia na sali gimnastycznej gołdapskiego LO po raz szósty odbył Wielkanocny Turniej Siatkarskich Czwórek o Puchar Dyrektora LO w Gołdapi. Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny. Pierwsze miejsce zajęła drużyna SOS Suwałki w składzie: Dawid Rusak, Bartek Mikielski, Daniel Szlaszyński i Grzegorz Zawadzki.

Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Gumisiów ( Daniel Zbikowski, Michał Sznurkowski, Mateusz Bruszewski, Krystian Puchłowski)a na trzecim drużyna Smerfów ( Wojciech Ruciński, Marcin Gawza, Dawid Augustynowicz, Jakub Rozumowski). Czwarte miejsce przypadło dla zespołu Spółka ZOO w składzie : Adam Karwowski, Szymon Karmiłowicz, Marek Karmiłowicz i Krystian Krzykwa. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Zawadzki, a statuetkę na najlepiej broniącego otrzymał Daniel Żbikowski. Zwycięzcy turnieju otrzymali puchary, medale i dyplomy.

Sędzią głównym turnieju był Bogusław Jejer. Organizatorami turnieju był UKS Jantar Gołdap oraz LO w Gołdapi przy finansowym wsparciu Gminy Gołdap.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Pierwsze miejsce zajęła drużyna SOS Suwałki

  1. ....

    Kochana redakcjo zanim wrzuci się info należałoby być pewnym tego co się pisze, zwycięzcy turnieju-chłopcy to są gołdapianie tylko uczący się w suwałkach/no może poza jednym/, a to jest chyba różnica

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...