Trudny tydzień czeka piłkarzy Rominty

plakat rominta III liga warmia grajewoTrudny tydzień czeka piłkarzy „Rominty” Gołdap, którzy rozegrają dwa kolejne mecze ligowe. Już w środę 22 kwietnia o godzinie 17:00 na miejskim stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi nasz zespół zmierzy się z „Warmią” Grajewo. Po 25 kolejkach ROMINTA ma zdobytych 25 punktów i zajmuje 13-te miejsce wyprzedzając w tabeli o jeden punkt i jedno miejsce… WARMIĘ Grajewo.

W jedynym dotąd rozegranym III-ligowym meczu obu zespołów 20 września ubiegłego roku WARMIA pokonała w Grajewie ROMINTĘ 1:0 po bramce zdobytej z rzutu karnego przez Damiana Zubowskiego. To było bardzo szczęśliwe zwycięstwo WARMII…

Po sobotnich porażkach oba zespoły w środę zechcą zdobyć punkty. Dla WARMII będzie to trudne zadanie. Wiosną gołdapianie nie stracili u siebie ani jednego gola (0:0 z OLIMPIĄ Olsztynek, 2:0 z CONCORDIĄ Elbląg i 2:0 z KS Wasilków). Nasz wiosenny dorobek, to 10 punktów w 7 meczach.

W sobotę 25 kwietnia ROMINTĘ czeka daleki wyjazd i kolejny ciężki bój o punkty, a przeciwnikiem będzie Sokół Ostróda. Początek spotkania o godzinie 18:00.

 


Aktualności

Powiązane artykuły