Gościli dwóch zawodowych mistrzów świata

kicks_6W dniach 18-19 kwietnia klub „Husaria Gołdap” gościł dwóch zawodowych mistrzów świata w Kick-Boxingu a zarazem prezesów Polskiej Federacji Kick-Boxingu – Piotra Bąkowskiego i Łukasza Makarewicza.

Przez dwa dni zawodnicy z klubu mieli przyjemność uczestniczyć w treningach prowadzonych przez najlepszych i nabrać bardzo dużego doświadczenia. W ostatnim dniu obydwaj mistrzowie przeprowadzili egzaminy na stopnie w Kick-Boxingu. Udział w egzaminach wzięli zawodnicy sekcji oraz trenerzy – Damian Szafran i Jacek Forysiak którzy zdali egzamin na 1 DAN (czarny pas).

– Cały czas realizujemy kolejne nasze plany i pomysły związane z klubem, bardzo dużo chcemy zrobić w naszym mieście aby promować miasto, godnie je reprezentować i nadal pisać historię Gołdapskiego Kick-Boxingu wszystko oczywiście uzależnione jest od finansów i tutaj nalezą się szczególne podziękowania dla naszego głównego sponsora klubowego hurtowni elektrycznej Z.E. WOLT oraz dla naszego partnera Zajazd Piękna Góra Rudziewicz za wszelkie udzielone wsparcie – powiedieli trenerzy „Husarii Gołdap”. Klub „Husaria Gołdap” prowadzi nabór dzieci, młodzieży i dorosłych oraz od 21 kwietnia tego roku prowadzi zajęcia z samymi kobietami. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi.

Powiązane artykuły