W poniedziałek w stacji Polsat News 2

W poniedziałek 2 marca w, prowadzonym przez Sławomira Stalmacha, programie „Polsat nie-rządem stoi” na żywo wystąpi Marek Miros. Jest to stacja Polsat News 2. Wywiad o 14.00.


Aktualności

Powiązane artykuły

22 komentarzy do “W poniedziałek w stacji Polsat News 2

 1. Mateo

  Chyba chodzi o stację Polsat News 2.

   
 2. YZX

  Wydaje się ,że pan Miros przez 25 lat powiedział już wszystko co miął do powiedzenia dla Gołdapian.

   
 3. Justyna

  To co, YZX, pan Miros ma się teraz zakopać , czy jak? Przesadzasz. Ja to myślę, że przed nim po prostu nowe życie.

   
  1. YZX

   Pani Justyno ! Widzę,że jest pani nieżle zorientowana w gołdapskich przepychankach. Mnie takie szeptane chwyty nie interesują.
   Na temat pana Mirosa mam zupelnie inne zdanie.I niech już każde z nas zostanie przy swoim.

    
 4. Czesio

  Pan Marek Miros powinien zostać starostą gołdapskim, może tchnął by jakiegoś ducha rozwoju w powiat tak jak to zrobił na poczatku lat 90-tych w mieście.
  Obecny starosta nigdy tego nie zrobi, bo interesuje go „rządzenie” a nie praca na rzecz powiatu, nie ma pomysłu na rozwój naszego powiatu i wykonuje tylko ruchy pozorne.
  Myślę że Pan Marek Miros szybko znalazłby możliwości realnego rozwoju powiatu.

   
  1. YZX

   Czesiu nie bujaj w obłokach.Wokresie „panowania ” pana Mirosa,z mapy gminy zginęło 18 zakładów pracy,które zatrudniały ponad 3 tysiące pracowników.

    
 5. a

  program chyba nazywa się: „Nie rządem Polska stoi” ?

   
 6. Sławek

  A kto to jest Marek Miros ?

   
 7. rKonkluzja

  Dajcie pracę, najlepiej przy korycie. Trzeba zmienić ustawę o samorządzie ale nie trzeba. Dajcie mnie do TinkTanka (Think Tank).
  Robię badania i mam już pewne wyniki bo zbadałem, ale cały czas badam. Ogólnie znam redaktora bo mi nie przerywa, to ja prowadzę ten program. A poza tym bujam się na fotelu cały program.

   
 8. Przecież Pan Ciołek został radnym z ramienia KWW Gołdap Razem. Były burmistrz miał okazje pomóc Powiatowi Gołdapskiemu przejmując drogi powiatowe w mieście.

   
 9. YZX

  Dziecinada.Tego rodzaju dyskusja nie zmieni sytuacji ze szpitalem. Znam troche kodeks handlowy i stosowanie zasad tego kodeksu w służbie zdrowia nie zmieni sytuacji na lepsze.
  Mieliśmy sytuację w której starosta -gołdapianin był obrotny. jego brat był wojewodą,kolejny gołdapianin był wicemarszałek województwa, i co ? I nic.
  Teraz jest sytuacja – gołdapianie ze szczebla wojewódzkiego się poróżnili. Jeden z nich został wiceprezydentem Olsztyna, drugi oczekuje wyborów. I jak na razie na placu boju w temacie „szpital” pozostał starosta ze swoją załogą, o ograniczonych możliwościach. A ilu z was (zwracam się do radnych powiatowych) pomaga zarządowi powiatu , a ilu rzuca klody pod nogi ?
  Przez nieodpowiedzialne zachowanie niektórych radnych stworzono atmosfere,że jeden drugiemu nie podaje ręki. Czyżby to nowa kultura współpracy.?

   
 10. Jestem otwarty na współpracę, jednak przez pomoc nie rozumiem poddaństwa, a szczerą wymianę opinii. Służę opinią Zarządowi Powiatu, oczekuję zrozumienia dla spraw ważnych dla powiatu w urzędach gminnych w Baniach Mazurskich, w Gołdapi, i w Dubeninkach. Konkretnie: dobre by było uporządkowanie ulic w mieście, które nie powinny być drogami powiatowymi zgodnie z ustawą z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych.

   
 11. zofia

  Obejrzałam ten wywiad. Miros jak zwykle błyskotliwy, z ogromną wiedza i znajomością rzeczy. Do rKonkluzji: gdybyś stanął z nim do dyskusji rozjechał by cię w w kilka minut. Rzeczywiście trochę się kręcił na fotelu. Ale za to inteligencja perfekcyjna Mieliście dobrego, sprawnego burmistrza. Zamieniliście na inkwizytora. Czekam na pomysły na rozwój gminy. I obiecaną obniżkę wynagrodzenia o 50 tysięcy rocznie. Na razie doradzają mu Murzyn i Wasilewski. No i Tobolski go do pionu stawia. Współczuję mu. A w zasadzie nie, bo on nie współczuje wyrzucanym z pracy

   
 12. Zofio, dorośnij. Praca to nie jest bajkowa przystań tylko część życia.

   
 13. YZX

  Szanowna Pani Zofio !
  To kręcenie pana Mirosa na fotelu ,jest typowym zachowaniem powodowanym przez
  ADHD u dorośłych.
  W dalszej części komentarza podziwia pani inteligencję osoby udzielającej wywiadu.
  To proszę podać jakich testów użyła pani do pomiaru inteligencji p. Mirosa. Być może ocena została dokonana na podstawie poglądów ,pochodzących z początków tzw. darwinizmu społecznego. Na koniec stwierdzam,iż zupełnie nie rozumiem pani elokwencji zawartej w zdaniach „Mieliście dobrego , sprawnego burmistrza.Zamieniliście na inkwizytora. Proszę wyjaśnić co w/g pani oznacza słowo „nkwizytor”

   
 14. Czarna Rozpacz

  „Praca to nie jest bajkowa przystań tylko część życia.”
  Myślę, że dla Ciebie to nie jest i nie bedzie część życia, bo nikt o zdrowych zmysłach nie zatrudni na własne „nieszczęście” takiego „filozofa/pieniacza”. Pozostaje marzenie, ułuda, bajkowa przystań…
  Ciekawe, jakie wygłosiłbyś motto, gdyby Twoje „jedyne źródło utrzymania” wyrzucono na bruk za niepoprawność polityczną, a nie brak kompetencji czy merytorycznego przygotowania…?

   
 15. olo

  Do yxz: nie trzeba testów diagnostycznych żeby ocenić ze Miros intelektualnie bije Cie na głowę, co takiego zrobiles dla miasta ze oceniasz człowieka? Nawet nie wiadomo ktoś Ty…ale sobie siedzisz w zaciszu i obrazasz człowieka,którego szanuje i popiera duża część Goldapian. (Tu było określenieniecenzuralne, zatem wyrzuciliśmy)

   
  1. YZX

   Olo masz poważne kłopoty z kojarzeniem faktów.W zadnym zdaniu mojego komentarza
   nie zarzuciłem panu Mirosowi braku inteligencji.Nie napisałem też nic obrażliwego.
   Zadałem tylko kilka pytań pani Zofii a nie osobnikowi używającemu imienia Olo.
   Okazuje się , iż osobnik ten nie potrafi w sposób kulturalny zachować się na portalu i Redakcja zmuszona jest do wykreślenia wpisów niecenzuralnych.
   Ja w tym mieście zamieszkuję już 66 lat i zrobiłem dla podnoszenia Jego z gruzów więcej niż dwudziestu osobników Olo

    
 16. Pestka

  Nie wiem gdzie można znaleźć znaczenie słowa „nkwizytor”… . Jakoś w ucho nie wpadło.

   
 17. YZX

  Słowo pisane nie wpada w ucho tylko w oko.

   
 18. Czarna Rozpacz odwracasz kota ogonem i tyle. Polecam prywatne firmy.