Sprzątać po godzinch szczytu?

Jeden gołdapskich internautów zadzwonił o nas z propozycją, by sprzątanie ulic w centrum miasta odbywało się po godzinach, bowiem traktorek z przyczepą wraz z osobą sprzątającą powodują korki. „Bardzo dobrze, że sprzątają, tylko nie w tym czasie”.


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Sprzątać po godzinch szczytu?

  1. zdziwiony

    Korki w Gołdapi??? :))) Niech internauta nas nie rozśmiesza. Niech internauta pojedzie do jakiegoś miasta i zobaczy, jak wyglądają korki ;). Niech internauta zostawi w spokoju ludzi, którzy wykonują tę mało wdzięczną i słabo opłacaną pracę. A może internauta da nam przykład i sam zgłosi się do sprzątania Gołdapi w godzinach nocnych? 🙂

     
  2. gold

    a ja mam inną propozycję. Aby odpowiednie służby przyjrzały się mieszkańcom naszego miasta czym palą w piecach. Jednym z przykładów jest budynek nie opodal lidla. Wieczorami przechodząc na wysokości Lidla smród wydobywający się z komina jest nie do wytrzymania. Dzień w dzień zastanawiam się czym ci ludzie palą starymi ubraniami, butami, butelkami plastikowymi czy może czymś jeszcze. Jak długo służby miejskie będą udawać że nic nie czują.