Sprzątać po godzinch szczytu?

Jeden gołdapskich internautów zadzwonił o nas z propozycją, by sprzątanie ulic w centrum miasta odbywało się po godzinach, bowiem traktorek z przyczepą wraz z osobą sprzątającą powodują korki. „Bardzo dobrze, że sprzątają, tylko nie w tym czasie”.


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Sprzątać po godzinch szczytu?

 1. zdziwiony

  Korki w Gołdapi??? :))) Niech internauta nas nie rozśmiesza. Niech internauta pojedzie do jakiegoś miasta i zobaczy, jak wyglądają korki ;). Niech internauta zostawi w spokoju ludzi, którzy wykonują tę mało wdzięczną i słabo opłacaną pracę. A może internauta da nam przykład i sam zgłosi się do sprzątania Gołdapi w godzinach nocnych? 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. gold

  a ja mam inną propozycję. Aby odpowiednie służby przyjrzały się mieszkańcom naszego miasta czym palą w piecach. Jednym z przykładów jest budynek nie opodal lidla. Wieczorami przechodząc na wysokości Lidla smród wydobywający się z komina jest nie do wytrzymania. Dzień w dzień zastanawiam się czym ci ludzie palą starymi ubraniami, butami, butelkami plastikowymi czy może czymś jeszcze. Jak długo służby miejskie będą udawać że nic nie czują.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...