Zatrzymany za znieważenie funkcjonariusza

kontrola_graniczna_2013_mStraż Graniczna zatrzymała obywatela Litwy w drogowym przejściu granicznym w Gołdapi za znieważenie funkcjonariusza.

Do zdarzenia doszło wczoraj. 43-letni Litwin ominął kolejkę samochodów na kierunku wjazdowym do Polski, nie dostosowując się do znaku zakazu „Kontrola graniczna”. Ustawił się pojazdem od razu przy stanowisku do kontroli celnej. Upomniany przez funkcjonariusza Straży Granicznej o popełnionym wykroczeniu, odmówił przyjęcia mandatu karnego. Reakcja strażnika granicznego wywołała agresywne zachowanie mężczyzny, który w języku polskim i rosyjskim użył słów powszechnie przyjętych za obraźliwe w stosunku do funkcjonariusza publicznego.

Został zatrzymany. Obywatelowi Litwy grozi nawet do 1 roku pozbawienia wolności. (Red. W-MOSG)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Zatrzymany za znieważenie funkcjonariusza

 1. Od 30 min. szukam możliwości zakwaterowania w miejscowości uzdrowiskowej GOŁDAP. Nie w hotelu ale jakimś ośrodku sportowym, kwaterze prywatnej, hostelu , schronisku młodzieżowym itp. Dla czego informacje o Gołdapii nie zaczynają sie od zakladki ZAKWATEROWANIE ? Tak robi cały świat nastawiony na turystów. Miasto gołdap chyba ciągle żyje w epoce socjalizmu.
  Prosze o informacje o tanim zakwaterowaniu z wyżywieniem.
  Ukłony.
  Ryszard Koch

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...