Pijana z trójką dzieci

napis_policjaGołdapscy policjanci interweniowali wobec 31-letniej mieszkanki Gołdapi, która piła alkohol w jednym z gołdapskich lokali w obecności trójki swoich dzieci. Kobieta w tym czasie miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

W piątek około 23.20 gołdapscy policjanci otrzymali informacje, że w jednym z miejscowych lokali gastronomicznych siedzi kobieta z trójką dzieci i spożywa alkohol. Na miejsce natychmiast został wysłany policyjny patrol. Na jednej z ulic przy wspomnianym lokalu funkcjonariusze zastali 31-letnią Elżbietę D. a wraz z nią trójkę dzieci w wieku 12,11, i 7 lat, którymi kobieta się zajmowała. Od 31-latki policjanci wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Kobieta była pijana. Miała blisko 3,2 promila alkoholu w organizmie.

Dzieci przekazano pod opiekę rodzinie. Teraz o całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich. Policjanci sprawdzają również czy matka swoim zachowaniem mogła narazić dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. (Red. KPP Gołdap)

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły