„Transgranica 4×4” już w ten weekend!

4x4 TRANS GRANICA JPG cmykW najbliższy weekend odbędzie się trzecia edycja międzynarodowego rajdu samochodów terenowych „Transgranica 4×4”. Impreza gości na terenach naszego powiatu już trzeci rok ale dopiero teraz zawita do Gołdapi i będzie można obejrzeć prolog i jeden z odcinków specjalnych przez większą rzeszę mieszkańców.

Zarówno prolog jak i odcinek specjalny w sobotę rano będzie zlokalizowany w wąwozie przy ul. Suwalskiej (za dawną mleczarnią), prolog odbędzie sie w godzinach 14:00-18:00 a odcinek specjalny ok. 8:00 w sobotę (choć nie wiem czy ktoś z uczestników wstanie o tak wczesnej porze 😉

Reszta odcinków specjalnych jest zlokalizowana na terenach prywatnych w okolicy Kolniszek, tam odbędą się największe zmagania w międzynarodowym gronie.

Odwiedzają nas załogi z Rosji, Litwy i Białorusi a także cala plejada załóg z naszego kraju.

Badanie techniczne samochodów i załóg odbędzie się w godz. 11:00-13:00 na parkingu przy hotelu OHP na ul Stadionowej. (Red. organizatorzy)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “„Transgranica 4×4” już w ten weekend!

 1. xyz

  „Zarówno prolog jak i odcinek specjalny w sobotę rano będzie zlokalizowany w wąwozie przy ul. Suwalskiej (za dawną mleczarnią), prolog odbędzie się w godzinach 14:00-18:00 a odcinek specjalny ok. 8:00 w sobotę (choć nie wiem czy ktoś z uczestników wstanie o tak wczesnej porze ;-)ej za byłą mleczarnią”. A co na to ochrona środowiska?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. HH

  Ale, co , ochrona środowiska? Czy wstaną na 8.00 rano?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. SCORPIO

  NIE O 8.00 RANO ALE CZY TAM NIEMA LĘGOWISK LENIÓW 8-MIO RAMIENNYCH
  CHYBA?????

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Błotniak

  Moim zdaniem ochrona środowiska nie ma dużych szans na zajęcie wysokiego miejsca, troszkę mają samochody mało doinwestowane.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...