„Transgranica 4×4” już w ten weekend!

4x4 TRANS GRANICA JPG cmykW najbliższy weekend odbędzie się trzecia edycja międzynarodowego rajdu samochodów terenowych „Transgranica 4×4”. Impreza gości na terenach naszego powiatu już trzeci rok ale dopiero teraz zawita do Gołdapi i będzie można obejrzeć prolog i jeden z odcinków specjalnych przez większą rzeszę mieszkańców.

Zarówno prolog jak i odcinek specjalny w sobotę rano będzie zlokalizowany w wąwozie przy ul. Suwalskiej (za dawną mleczarnią), prolog odbędzie sie w godzinach 14:00-18:00 a odcinek specjalny ok. 8:00 w sobotę (choć nie wiem czy ktoś z uczestników wstanie o tak wczesnej porze 😉

Reszta odcinków specjalnych jest zlokalizowana na terenach prywatnych w okolicy Kolniszek, tam odbędą się największe zmagania w międzynarodowym gronie.

Odwiedzają nas załogi z Rosji, Litwy i Białorusi a także cala plejada załóg z naszego kraju.

Badanie techniczne samochodów i załóg odbędzie się w godz. 11:00-13:00 na parkingu przy hotelu OHP na ul Stadionowej. (Red. organizatorzy)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “„Transgranica 4×4” już w ten weekend!

 1. xyz

  „Zarówno prolog jak i odcinek specjalny w sobotę rano będzie zlokalizowany w wąwozie przy ul. Suwalskiej (za dawną mleczarnią), prolog odbędzie się w godzinach 14:00-18:00 a odcinek specjalny ok. 8:00 w sobotę (choć nie wiem czy ktoś z uczestników wstanie o tak wczesnej porze ;-)ej za byłą mleczarnią”. A co na to ochrona środowiska?

   
 2. HH

  Ale, co , ochrona środowiska? Czy wstaną na 8.00 rano?

   
 3. SCORPIO

  NIE O 8.00 RANO ALE CZY TAM NIEMA LĘGOWISK LENIÓW 8-MIO RAMIENNYCH
  CHYBA?????

   
 4. Błotniak

  Moim zdaniem ochrona środowiska nie ma dużych szans na zajęcie wysokiego miejsca, troszkę mają samochody mało doinwestowane.