Punkt Zapalny Młodzieży

PUNKT ZAPALNY MŁODZIEŻY – Punkt Informacji Młodzieżowej to projekt realizowany przez SIM – Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieżowych, który ma na celu aktywizację młodzieży w mieście i regionie jak i rozpowszechnianie informacji młodzieżowej.

Głównym działaniem jest prowadzenie punktu informacji młodzieżowej, przestrzeni gdzie młodzież może przyjść i o wszystko zapytać. Punkt jest otwarty raz w tygodniu w środę od 15:00 do 18:00 w siedzibie Spółdzielni Socjalnej FANTAZJA przy Placu Zwycięstwa 6k. ZAPRASZMY.

Przy punkcie raz w miesiącu organizowane są tematyczne spotkania, młodzież z regionu może przy edukacyjnych planszówkach porozmawiać na bardzo istotne tematy. Tematy jakie będą poruszane to:

– Aktywni ludzie cenni pracownicy, czy może cenni pracodawcy?!,

– Samorząd szkolny. Kto go tworzy, po co i dlaczego? Jego prawa i obowiązki.,

– Wybory samorządowe. Czy warto brać w nich udział? Co zrobić jak nie mamy na kogo głosować?, i 2 ostatnie tematy to będą tematy wynikające z potrzeb młodzieży.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE odbędzie się 26 września br. (piątek)

Kolejnym działaniem w projekcie będą 2 spotkania warsztatowe, które będą miały na celu wykonanie własnoręcznie upominków dla siebie, ale głównie dla społeczności lokalnej na akcję społeczną w mikołajki-która jest kolejnym działaniem i na licytację na finał WOŚP. Ma to na celu pokazanie dobra wspólnego, że nie wszystko trzeba robić tylko dla siebie.

Chcesz nas o cos zapytać, umówić na spotkanie w innym terminie pisz na sim.goldap@wp.pl

oraz ZAPRASZAMY na www.facebook.com/StowarzyszenieInicjatywMlodziezowych

pozdrawiamy SIM

Projekt dofinansowano z Powiatu Gołdapskiego, Gminy Gołdap i ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Gołdapskiego Funduszu Lokalnego, Gminy Gołdap i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi – realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapski Fundusz Lokalny.


Aktualności

Powiązane artykuły