„Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”

znak_nigdyniejezdzepoalkoholuGołdapscy policjanci przyłączyli się do Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej pn. „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Charakterystycznym narzędziem promującym tę akcję są naklejki z hasłem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”.

Gołdapska komenda otrzymała kilkaset takich znaczków, które wykorzysta w trakcie prowadzonych działań profilaktycznych realizowanych przez policjantów ruchu drogowego oraz służby prewencyjnej na terenie naszego powiatu.

 

W dniu 9 czerwca 2014 r. rozpoczęła się Ogólnopolska Kampania Społeczna „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” zainicjowana przez Związek Pracodawców Browary Polskie. Inicjatywa ta skierowana jest przeciwko pijanym kierowcom, brakiem reakcji na określone ich zachowania i społecznemu przyzwoleniu na „ jazdę na podwójnym gazie”.

Naklejki z hasłem „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” będą wykorzystane przez gołdapskich policjantów w najbliższym czasie, podczas działań profilaktycznych tj.: „Alkohol i Narkotyki” czy „Trzeźwy Poranek” realizowanych przez służby prewencyjne, w tym ruchu drogowego na terenie całego powiatu. Umieszczone na tylnej szybie samochodu znaczki będą wyrazem społecznego sprzeciwu wobec pijanych kierowców.

znak_nigdyniejezdzepoalkoholu


Aktualności

Powiązane artykuły