Znęcał się nad partnerką

paragrafDariusz W. usłyszał zarzut znęcania się nad partnerką. Mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu wszczynał awantury domowe, w trakcie, których wyzywał kobietę, szarpał, popychał i uderzał oraz groził pozbawieniem życia. 35-latek będzie musiał stawiać się w gołdapskiej komendzie w ramach dozoru Policji.

Oprócz tego prokurator zdecydował o dodatkowych środkach gwarantujących bezpieczeństwo pokrzywdzonej, do których mężczyzna musi się zastosować.

Nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego zajmowanego wspólnie z pokrzywdzonym, zakaz zbliżania i kontaktowania się oraz dozór policyjny – dzisiaj na wniosek gołdapskich policjantów takie środki zastosował prokurator Prokuratury Rejonowej w Olecku wobec 35-letniego Dariusza W. Mężczyzna znęcał się nad swoją partnerką, z którą wspólnie prowadził gospodarstwo domowe. Zazwyczaj był wtedy pijany. Mężczyzna wszczynał awantury domowe, wyzywał kobietę, popychał , szarpał i uderzał po całym ciele. Ponadto groził jej pozbawieniem życia. Zachowań 35-latka nie wytrzymali mieszkańcy i zgłosili sprawę do funkcjonariuszy. Teraz Dariusz W. za swoje zachowanie odpowie przed sądem. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły