Udział wzięli czołowi triathloniści

Najlepsi polscy triathloniści, medaliści i uczestnicy prestiżowych zawodów na świecie z Igrzyskami Olimpijskimi włącznie,  walczyli 7-8 czerwca w Ełku o tytuł mistrza i mistrzyni Polski na dystansie olimpijskim w ramach BEKO Ełk Triathlon 2014. Poza tytułem mistrza Polski, walka toczyła także o kwalifikację na Mistrzostwa Europy w Kitzbuhel oraz atrakcyjne nagrody finansowe.
Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim oraz sprint zawsze przyciągają najlepszych.W ramach BEKO Ełk Triathlon 2014 można było uzyskać kwalifikację na Mistrzostwa Europy seniorów w Kitzbuhel. W ełckich zawodach udział wzięli czołowi Polscy triathloniści.
W programie były też biegi dla dzieci w wieku 7-15 lat oraz zawody w długodystansowym pływaniu na wodach otwartych Warmia – Mazury OPEN.
Na dystansie sprint 750 metrów pływanie, rower 20 km, bieg 5 km, nasze miasto reprezentował Krzysztof Zdancewicz z klubu Zdyna Team Gołdap.

Sponsorem tytularnym zawodów była firma BEKO, wiodący producent sprzętu AGD w Europie. Impreza odbyła  się ponadto przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta w Ełku i pod patronatem Prezydenta Miasta, Tomasza Andrukiewicza.


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Udział wzięli czołowi triathloniści

 1. Marek

  Brawo Zdyna

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. NASZ

  Na tych zawodach był rowniez NASZ Goldapiak Sławek Tramp, pozdrawiam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...