Kontrola zakończona mandatem i holowaniem pojazdu

Policjanci z gołdapskiej drogówki zatrzymali do kontroli Łukasza Z., który nie posiadał uprawnień do kierowania. Ponadto, z uwagi na stan techniczny jego pojazd nie nadawał się jazdy. Kontrola drogowa osobowego fiata zakończyła się nałożeniem na 18-latka mandatu karnego w wysokości 600 złotych, zatrzymano też dowód rejestracyjny a auto zostało odholowane na strzeżony parking.

W piątek 09 maja br. około godziny 21:10 policjanci gołdapskiej drogówki pełniący służbę na terenie miasta zauważyli osobowego fiata, którym kierował Łukasz Z. Mężczyzna znany był policjantom  ze zdarzenia drogowego, które spowodował będąc pod działaniem alkoholu, za co zostały mu zabrane uprawnienia do kierowania.  Funkcjonariusze natychmiast zareagowali. Fiat szybko został zatrzymany do kontroli. Policjanci potwierdzili, że 18-letni gołdapianin nie ma uprawnień do prowadzenia samochodów. Ponadto stan techniczny pojazdu, którym się poruszał wskazywał, że nie nadaje się on do jazdy.

Za ujawnione wykroczenia policjanci nałożyli na kierowcę grzywnę. Łącznie funkcjonariuszy ukarali 18-latka mandatem karnym w wysokości 600 złotych i zatrzymali dowód rejestracyjny a pojazd został odholowany na parking strzeżony. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły