Partnerstwo gołdapskie wśród laureatów

BIBLIOTEKA_MIEJSCEM_-logo1

BIBLIOTEKA_MIEJSCEM_-logo1Polsko-norweska komisja konkursowa rozstrzygnęła, które biblioteki rozpoczną współpracę z bibliotekarkami i bibliotekarzami z Norwegii. Wśród pięciu partnerstw skupiających 23 biblioteki znalazło się partnerstwo skupione wokół Biblioteki Publicznej w Gołdapi.

Konkurs związany jest z projektem „Biblioteka miejscem spotkań wielu kultur”. Laureatkami konkursu zostały biblioteki wchodzące w skład następujących partnerstw: gorlickiego, opolskiego, olsztyńskiego, bartoszyckiego i gołdapskiego.

Wnioski konkursowe oceniała komisja w składzie: Oddbjørn Hansen (Biblioteka Wielojęzyczna w Oslo), Urszula Lach (Biblioteka Wielojęzyczna w Oslo), Camilla Sørbye (Biblioteka Okręgowa w Buskerud), Elin Golten (Biblioteka Okręgowa w Hordaland), Silje Grøtan Torp (Biblioteka Okręgowa w Oppland), Karen Marie Loge (Biblioteka Publiczna w Bergen), Adriana Niedoszewska (FRSI), Magdalena Ramos-Smul (FRSI) i Bogna Włodarczyk (FRSI).

Jednym z elementów projektu ma być wizyta polskich bibliotekarzy w bibliotekach norweskich.

 

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Partnerstwo gołdapskie wśród laureatów

 1. rewelacja

  Gratulacje,gratylacje

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Zbyszek Mieruński

  Gratuluję!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Mariusz Kowalczuk

  Przepraszam, ale nie rozumiem w tej sytuacji osób które minusują wypowiedzi rewelacja i Zbyszka Mieruńskiego, przecież to że Nasza biblioteka zakwalifikowała się do w/w konkursu jest SUPER!! Pozdrawiam wszystkich bibliotekarzy

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...