Już w kwietniu ruszają pierwsze zajęcia „Akademii 2012”

akademia

akademiaJuż w kwietniu ruszają pierwsze zajęcia „Akademii 2012” w Gołdapi, gdzie trenerzy Akademii poprowadzą zajęcia z najmłodszymi dziećmi w rocznikach 2006, 2007 i 2008.

Pomysłodawcą i współtwórcą projektu „Akademia 2012” jest Wojciech Kowalewski, były piłkarz, Reprezentant Polski, obecnie licencjonowany trener UEFA A. W swojej karierze piłkarskiej reprezentował barwy czołowych klubów polskich i zagranicznych, takich jak: Legia Warszawa, Szachtar Donieck czy Spartak Moskwa. Wychował się w Suwałkach i tu też stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki jako zawodnik klubu „Wigry” Suwałki. Z tego też powodu „Akademia 2012” rozpoczęła w 2012 r. swoją działalność w Suwałkach, gdzie uczęszcza już 150 dzieci.

„Akademia 2012” to miejsce stworzone dla dzieci od 6 roku życia, które uwielbiają aktywnie spędzać czas, a przede wszystkim „kopać” piłkę. W myśl zasady „uczymy bawiąc się” pomagamy młodym piłkarzom zdobywać pierwsze sportowe i piłkarskie doświadczenia. W swojej pracy stawiamy na kształtowanie umiejętności dziecka rozbudzając jego ambicje i rozwijając pasje, a wszystko poprzez zrównoważone połączenie sportu, nauki i zabawy.

Trening otwarty odbędzie się w niedzielę 23 marca 2014 r. o godzinie 13:30-15:00 w Kompleksie Sportowo Rekreacyjnym Hala-Basen OSiR ul. Partyzantów 31a, Gołdap.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Już w kwietniu ruszają pierwsze zajęcia „Akademii 2012”

  1. Obserwator

    Super sprawa, fajnie, że rusza w Gołdapi. Nasuwa się pytanie kto poprowadzi zajęcia licencjonowany szkoleniowiec czy samozwańczy, domorosły trener?Oby nie uczył Marcin Marcinka……………!

  2. pzu

    Jak tak dobrze „kopał” w Doniecku i w Moskwie to trzeba uważać żeby nas nie „dokopał” do Federacji Rosyjskiej