2,5 promila alkoholu w organizmie, a pod opieką 10-miesięczna córeczka

Gołdapscy policjanci interweniowali wobec 34-letniej mieszkanki Gołdapi, która będąc pod wpływem alkoholu zajmowała się trójką dzieci, w tym 10-miesięczną dziewczynką. Kobieta w tym czasie 2,5 promila alkoholu w organizmie. O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Wczoraj kilka minut przed 17.00 gołdapscy policjanci otrzymali informacje, że w jednym z mieszkań na terenie miasta kobieta może opiekować się dziećmi będąc pod działaniem alkoholu. Na miejsce pojechali gołdapscy mundurowi. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali 34-letnią Martę B. Był od niej wyczuwalny zapach alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Kobieta była pijana. Miała 2,5 promile alkoholu w organizmie. W mieszkaniu, oprócz niej, znajdowały się małoletnie dzieci w wieku 15, 14 lat oraz 10-miesięczna dziewczynka, którą kobieta się zajmowała.

Dzieci przekazano pod opiekę osobie wskazanej. Teraz o całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich. Policjanci sprawdzają również czy matka swoim zachowaniem mogła narazić dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły