Zaprosiły najbliższych na „Kabaret Horrorek”

horrorek_5

horrorek_5W czwartkowe popołudnie pięciolatki A z SP3 zaprosiły swoich najbliższych na przedstawienie „Kabaret Horrorek” przygotowane przez panie Katarzynę Miernik i Barbarę Trzaska.

Były to trzy nowe wersje, znanych bajek, autorstwa Wandy Chotomskiej. Na sali gimnastycznej przygotowano piękną dekorację. Dzieci w przebraniach zaprezentowały się w rolach krasnali, turystów, księżniczek, Jasia i Małgosi, a także konferansjerów. Mali aktorzy mówili o tym, że należy myć owoce przed jedzeniem, że nie wolno się objadać słodyczami bo może się to skończyć wizytą u lekarza, że nie wolno wpuszczać obcych do domu ani śmiecić w lesie. Za swój występ otrzymali gromkie brawa i uściski od rodziców. Podziękowania i gratulację złożyła obecna na przedstawieniu pani dyrektor Alicja Falińska. Następnego dnia pięciolatki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie przed dyrekcją, nauczycielami oraz kolegami i koleżankami ze szkoły. Przedstawienie bardzo podobało sie obecnym, widzowie śmiali się i klaskali w podziękowaniu.

Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Boruc i Sylwii Kurpios-Sawiciej za użyczenie dekoracji, a także panu Krzysztofowi Jurewiczowi za nagłośnienie.

Kasia Miernik


Aktualności

Powiązane artykuły