Zginął 33-letni kierowca ciągnika

wypadek_1

wypadek_1Pod nadzorem prokuratora Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w sobotę 1 marca na skrzyżowaniu drogi W-650 i ul. Wojska Polskiego w Gołdapi. W wyniku zderzenia się dwóch pojazdów kierowca ciągnika poniósł śmierć. Droga była częściowo zablokowana przez kilka godzin, ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj około godziny 13.40 na skrzyżowaniu drogi W-650 i ul. Wojska Polskiego w Gołdapi. Telefonicznie powiadomiony oficer dyżurny gołdapskiej komendy natychmiast na miejsce wysłał funkcjonariuszy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym jadąc od strony zajazdu Piękna Góra w kierunku centrum miasta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi ciężarowemu typu Scania, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierowcy i pasażerowi ze Scanii nic się nie stało. Niestety pomimo szybka podjęte reanimacji, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł 33-letni kierowca ciągnika. Ruch w tym miejscy odbywał się wahadłowo. Policjanci z grupy dochodzeniowo–śledczej razem z technikiem kryminalistyki i prokuratorem zabezpieczyli ślady niezbędne do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. (Red. KPP Gołdap)

wypadek_2

wypadek_2

wypadek_4


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Zginął 33-letni kierowca ciągnika

  1. PIT

    WIADUKT ZROBILI W STRONĘ KOŚMIDR GDZIE W CIĄGU TYGODNIA PRZEJEŻDŻA TYLE AUT CO W TYM MIEJSCU W CIĄGU GODZINY,BRAWO PROJEKTANCI CO NIE WYKLUCZA ŻE STOI ZNAK STOPU,SPOCZYWAJ W POKOJU

  2. IPO

    Kilka chwil może sekund mijałem się z kierowcą ciągnika. To jest farsa z tą drogą. już dawno pisałem na portalu internetowym że najlepszym rozwiązaniem jest rondo jak nie ma mostu. Tak jak to jest w Ełku. Rodzinie kierowcy szczere wyrazy współczucia.

  3. ...

    Wiadukt dla wojska został w polu wybudowany. Ja się pytam, po co? Ludzie, normalni użytkownicy jeżdżą na tym skrzyżowaniu. Może ktoś pomyśli w końcu nad budową skrzyżowania dwupoziomowego.