Wyszedł z więzienia i znów znęcał się nad matką

alkohol

alkoholNa trzy miesiące olecki sąd tymczasowo aresztował 26-letniego Piotra W. z Gołdapi. Mężczyzna znęcał się nad swoją matką. Kobieta nie mogąc dłużej znieść obelg, oraz poniżającego traktowania ze strony syna, zgłosiła się na policję.

W piątkowy wieczór (7 lutego) policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie Gołdapi. Na miejscu okazało się, że 26-letni mężczyzna grozi i ubliża swoim najbliższym. Piotr W. trafił wówczas do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie.

 

Gdy policjanci otrzymali zawiadomienie przesłuchali kobietę oraz świadków zachowania 26-letniego mężczyzny.

Okazało się, że mężczyzna już wcześniej wszedł w konflikt z prawem, znęcając się nad swoją matką. W grudniu 2013 roku sąd orzekł wobec niego karę tymczasowego aresztu. Zakład karny jednak nie wpłynął na zachowanie mężczyzny. 17 stycznia Piotr W. opuścił więzienne mury a wystarczyły 3 dni aby znów po wypiciu alkoholu wyzywał, poniżał i szarpał swoją matkę. Kobieta miała już dość znoszenia upokorzeń i postanowiła przerwać tę sytuację.

Policjanci oraz prokurator wnioskowali do sądu o tymczasowe aresztowanie 26-latka. Mężczyzna odgrażał się bowiem matce pozbawieniem życia. Wczoraj olecki sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły