Dramat rodzinny rozgrywał się przez kilkanaście lat

kraty

kratyNa wniosek prokuratora oraz gołdapskich policjantów został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące 44-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego. Mężczyzna uderzał, szarpał, wyzywał i poniżał swoją konkubinę a wszystko to na oczach nastoletnich dzieci. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dramat rodzinny rozgrywał się przez kilkanaście lat w zaciszu jednego z domów w powiecie gołdapskim. Akty przemocy wyszły na jaw po jednej z policyjnych interwencji. Sławomir K. będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, w trakcie których używał słów wulgarnych i obelżywych wobec swojej partnerki jak również szarpał ją i uderzał. Ponadto groził jej pozbawieniem życia, a wszystko to na oczach nastoletnich dzieci. Agresja 44-latka spowodowana była nadmiernym spożywaniem alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po środowej interwencji domowej. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego sąd na wniosek prokuratora i policjantów zastosował wobec 44-latka tymczasowy areszt. Mężczyzna spędzi za kratkami najbliższe 2 miesiące. Za znęcanie się nad rodziną grozi 5 lat więzienia. (Red. KPP Goldap_

 


Aktualności

Powiązane artykuły