Fundusz stypendialny zasilony

Gołdapski Fundusz Stypendialny Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap zasilony został kwotą 6050 zł ze sprzedaży cegiełek podczas Koncertu Świąteczno-Noworocznego.

Jak wiadomo celem funduszu jest pomoc uzdolnionej, niezamożnej młodzieży z terenu powiatu gołdapskiego.

 

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Fundusz stypendialny zasilony

 1. Józef

  Zebrano 12 ooo zł,na fundusz stypendialny przeznacza się 6050 zł,a na jaki cel zostanie przeznaczona pozostała kwota ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Dzielone to jest to chyba na dwie organizacje, które prowadzą fundusze stypendialne – także na Gołdapski Fundusz Lokalny.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. dorota

  Ja trochę na inny temat, bo państwo wyłączyliście możliwość komentowania przy informacji o naborze pracownika do świetlicy w Kozakach. Zapytam czy nie dało by się takiego naboru ogłosić do świetlicy w Galwieciach? Żeby zaczął tam pracować ktoś kto zajmie się naszymi dziećmi?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. M.

  Z biletów wstępu na Świąteczno-Noworoczny Koncert Charytatywny zebrano 12100 zł. Gołdapski Fundusz Lokalny oraz Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap dostała po 6050 zł, które to organizacje tworzą Gołdapski Fundusz Stypendialny. Tak więc, całość pieniędzy z biletów z koncertu zostanie przeznaczona na stypendia.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Potwierdzam, że również na konto Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz lokalny wpłynęło 6 050 zł z przeznaczeniem na stypendia dla studentów z powiatu gołdapskiego. Szczegóły na: http://funduszgoldap.pl/index.php/stypendia , . Jeszcze raz dziękuję wszystkim wykonawcom, wolontariuszom i pracownikom Domu Kultury w Gołdapi za udział i zorganizowanie Koncertu, a widzom za kupienie cegiełek w postaci biletów.
  Pozdrawiam serdecznie
  Zbyszek Mieruński
  Prezes Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...